18 августа 2022

Виробництво Apple Watch та MacBook перенесуть з Китаю до В'єтнаму

Виробництво Apple Watch та MacBook перенесуть з Китаю до В
1167

Виробництво годинників Apple Watch і ноутбуків MacBook вперше буде організовано на території В'єтнаму. Підприємства Luxshare та Foxconn вже розпочали тестову збірку пристроїв. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Nikkei Asian Review.

За даними видання, налагодження виробництва на території В'єтнаму пов'язане із політичними протиріччями між США та КНР, які роблять імпорт китайських гаджетів невигідним.

«Роль Китаю як найважливішої фабрики у світі була поставлена під сумнів після торгової війни, а потім і після його політики в галузі енергетики та заходами боротьби з COVID-19. Все це робить В'єтнам, який знаходиться біля Китаю, ідеальним місцем для багатьох виробників електроніки», — вважає старший аналітик Isaiah Research Едді Хан.

Інші великі компанії, такі як Google, Dell і Amazon, також наслідували приклад Apple і відкрили виробництво у В'єтнамі, щоб скоротити присутність у КНР.

Перенесення фабрик Apple у В'єтнам розпочалося 2020 року. Навушники AirPods стали одним із перших продуктів компанії, які почали збирати за межами Китаю. Рішення було прийнято після торгівельної війни між Вашингтоном і Пекіном. Через деякий час американська компанія перенесла до В'єтнаму збирання планшетів iPad, оскільки китайські підприємства сильно постраждали через суворі коронавірусні обмеження і тривалі локдауни.

Читайте також: Apple презентує iPhone 14 на початку вересня

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также