22 вересня 2022

Lee та Wrangler відкрили спільний магазин

Lee та Wrangler відкрили спільний магазин
1284

Бренди джинсового одягу Lee та Wrangler, які належать компанії Kontoor Brands, відкрили в Берліні перший спільний магазин, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Fashionunited.com. Він став ще одним кроком у реалізації плану стратегічної експансії цих торгових марок до Європи.

Концепція спільного продажу ідентичного асортименту розрахована на занурення покупця в торгівельний простір, де будуть максимально повно представлені товари, що його цікавлять, і створена атмосфера, що підкреслює переваги кожного виробника.

Магазин розташований на Тауенцієнштрассе, головній торговій вулиці Берліна, його площа становить близько 150 кв. метрів. При загальному вході в кожного бренду будуть свої вивіска та вітрина. Внутрішнє оформлення не передбачає чіткого поділу та виконано в єдиній сіро-синій гамі. Арки, що розділяють приміщення, забарвлені під джинсову тканину. Розташований на них напис «Понад 200 років майстерності в денімі» покликаний підкреслити об'єднаний досвід компаній у цій галузі. Тим не менш, передбачені зони індивідуального брендування для кожної марки. Lee Jeans, наприклад, має окремий капсульний простір під преміальну лінійку Lee 101, оформлення якої передає відчуття «натхненної архівами розкоші». Корнери Wrangler навпаки візуально транслюють сміливий молодіжний стиль за допомогою поєднання яскраво-червоного кольору з відтінком індиго.

В основному залі магазину споживачі зможуть знайти джинси обох брендів, розділені за категоріями статі та моделі, а також широкий вибір одягу й аксесуарів. В окремому залі представлено розширений асортимент виробів лише з деніму.

Планується, що така здвоєна концепція організації роздрібної торгівлі Lee та Wrangler надалі пошириться на інші європейські міста.

Читайте також: Wrangler відкрив свій перший магазин у Китаї

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги