26 сентября 2022

SPAR уклала міжнародну угоду про партнерство з фудтех компанією Whywaste

SPAR уклала міжнародну угоду про партнерство з фудтех компанією Whywaste
1090

Світова торгівельна мережа SPAR оголосила про міжнародне партнерство з харчовою технологічною компанією Whywaste, в рамках заходів зі зменшення харчових відходів. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

У рамках партнерства SPAR буде використовувати цифрові рішення Whywaste у повсякденній діяльності для зменшення харчових відходів у магазинах мережі в різних країнах.

Це третє партнерство SPAR, спрямоване на підтримку скорочення харчових відходів після співпраці з Gander і Too Good To Go.

Том Роуз, керівник міжнародних операцій SPAR International, зазначив: «У SPAR International ми завжди шукаємо нові та інноваційні способи задоволення потреб наших клієнтів, тому наше партнерство з Whywaste ідеально підходить для нас. Технології для підтримки зеленого порядку денного стають постійними у роздрібній торгівлі, і SPAR International повністю підтримує цю тенденцію».

Whywaste пропонує низку рішень для вирішення проблем, пов’язаних з харчовими відходами в роздрібній торгівлі продуктами харчування.

Зокрема, її цифровий додаток для перевірки дати визначає та відстежує продукти, термін придатності яких скоро закінчиться. Це допомагає ритейлерам запобігати харчовим відходам, вживаючи відповідних заходів для забезпечення продажу товарів.

Результати магазинів SPAR, які використовують рішення Whywaste, показали, що кількість харчових відходів зменшилася до 40%.

Згідно зі звітами ООН, майже третина всієї їжі, виробленої для споживання людиною, втрачається марно, а в той же час сотні мільйонів людей голодують.

Читайте також: SPAR відкриє свій перший супермаркет у Казахстані

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также