12 вересня 2022

SPAR відкриє свій перший супермаркет у Казахстані

SPAR відкриє свій перший супермаркет у Казахстані
1295

Міжнародна мережа супермаркетів SPAR, що базується в Нідерландах, готується вийти на ринок Казахстану. Перший у республіці магазин торгової мережі розташується на площах торгово-розважального центру Silk Way City в Алмати. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

«Розширюючи свою глобальну присутність, SPAR International надала ліцензію на управління брендом SPAR у Казахстані ТОВ «Скіф Трейд» з 1 січня 2022 року. Група має існуючу роздрібну та дистриб'юторську мережу в країні», - прокоментували у прес-службі компанії.

Точна дата виходу SPAR до Казахстану поки що не називається, але відомо, що відкриття першого магазину заплановано до кінця 2022 року. З відкриттям у місті Алмати ритейлер розраховує в середньостроковій перспективі закріпитися в Центральній Азії.

Компанія «Скіф Трейд», яка виступає партнером з розвитку на ринку Казахстану, працює в країні з 1999 року. Під управлінням ритейлера знаходиться мережа супермаркетів Small із розташуванням у 14 містах республіки. У міжнародну мережу SPAR, за даними на 2022 рік, входить понад 13,6 тисячі магазинів у 48 країнах світу.

Читайте також: SPAR вийшла на ринок Латвії

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також