02 грудня 2022

Понад 18,1 млн заявок на реєстрацію товарних знаків було подано у світі за підсумками 2021 року

Понад 18,1 млн заявок на реєстрацію товарних знаків було подано у світі за підсумками 2021 року
1518

Кількість заявок на реєстрацію патентів, товарних знаків та промислових зразків у світі за підсумками 2021 року досягла нового рекордного рівня, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Всесвітню організацію інтелектуальної власності (ВОІВ, є спеціалізованою установою ООН).

Кількість заявок на реєстрацію товарних знаків порівняно з 2020 роком зросла на 5,5% (до 18,1 млн), а патентних заявок – на 3,6% (до 3,4 млн). Таке зростання, на думку організації, свідчить про стабільність світової екосистеми інновацій під час пандемії.

За обсягом реєстрації товарних знаків із великим відривом лідирують азіатські країни – 69,7% усіх заявок. Основна сфера, в якій заявники запитували охорону своїх знаків за кордоном, – дослідження та технології (20% загальносвітової кількості зареєстрованих заявок).

Майже половину загальносвітової кількості патентних заявок – 1,59 млн (плюс 5,5%) минулого року отримало Китайське відомство з інтелектуальної власності (ІВ). Далі йдуть США (592 тис. заявок, мінус 1,2%) та Японія (289 тис., мінус 1,7%). Загалом дві третини загальносвітової кількості патентних заявок (67,6%) припало на країни Азії.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також