08 декабря 2022

Заворушення у Китаї посприяли відновленню глобального судноплавства

Заворушення у Китаї посприяли відновленню глобального судноплавства
1167

Послаблення обмежень Covid у Китаї збіглося з «дивовижним зростанням» попиту на доставку.  Згідно з повідомленнями, деякі китайські міста послабили контроль після широкомасштабних протестів проти карантину. У Пекіні, Шеньчжені та Шанхаї ПЛР-тестування для пасажирів, які користуються громадським транспортом, було скасовано.Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Зміни в політиці вже відбулися в Тяньцзіні, Ченду та Чунціні, а деяким громадам повідомили, що тепер вони можуть перебувати на карантині вдома, а не в державному закладі, йдеться у звітах.

Однак, за словами Zencargo: «У Тяньцзіні проводяться масові та регулярні тести, що затримує відправлення, оскільки працівники, відповідальні за пакування вантажу, змушені залишатися на карантині.

 «Водії вантажівок, відповідальні за транспортування вантажів до портів, також зобов’язані здати 24-годинний тест на Covid, що спричиняє затримки через час обробки».

Очікується, що святкування китайського Нового року (CNY) наступного місяця спричинить більше затримок, ніж зазвичай, додав Zencargo, через те, що працівники постійно відчувають труднощі з поїздками між містами та провінціями, що призводить до тривалих затримок у поверненні на роботу. Дійсно, деякі експедитори повідомили, що з цієї причини багато заводів, ймовірно, закриються на два тижні раніше, ніж зазвичай.

Крім того, за словами Zencargo, використання суден із Далекого Сходу до Європи цього тижня зросло, і що ринки спостерігали дивовижне зростання попиту через «вантажовідправників, які зосереджують бронювання напередодні різдвяних і новорічних свят, а також просувають вантажі до CNY починається 22 січня.

 «Це зростання попиту в основному пояснюється зростанням торгівлі між Азією та Далеким Сходом і Європою.

«Хоча зростання попиту в першій половині грудня не відобразилося підвищенням ставок, серйозність падіння була помітно слабшою, ніж у попередні тижні».

За словами Zencargo, наступного місяця буде менше порожніх рейсів: у січні буде скорочено 6% пропускної здатності Азії та Північної Європи порівняно з 15% у грудні, а транстихоокеанська пропускна здатність до західного узбережжя США буде втрачена на 7%. проти 18% у грудні.

Тим часом, незважаючи на те, що Китай, здається, послаблює обмеження, можливо, вже занадто пізно зупинити перехід ланцюжка поставок Apple з цієї країни. За даними Wall Street Journal, технічний гігант хоче перемістити до 45% виробництва iPhone в Індію, порівняно з поточним однозначним відсотком.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также