09 грудня 2022

У Німеччині відновлюються споживчі настрої

У Німеччині відновлюються споживчі настрої
1420

Згідно з останніми даними Асоціації роздрібної торгівлі Німеччини (HDE), споживчі настрої у цій країні продовжили відновлюватися у грудні після невеликого поліпшення у листопаді.Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Індекс HDE усе ще залишається на низькому рівні, відзначають експерти. Проти динаміка вже позитивна. Принаймні останнє опитування показало, що кількість мешканців Німеччини, які не планували витрачати кошти на різдвяні подарунки, значно зменшилася.

За даними HDE, підвищення схильності до покупок може мати позитивний вплив на різдвяний бізнес і підвищити приватне споживання у найближчі місяці. Тож попередні погані прогнози стосовно економічного спаду можна вважати помилковими. Ситуація не буде аж настільки поганою, як очікували усі учасники ринку.

Відновлення оптимізму експерти пов’язують зі стабілізацією на ринку праці та очікуванням зменшення темпів інфляції, спричиненої енергетичною кризою, яка стала наслідком повномасштабного нападу РФ на Україну. Барометр споживання HDE базується на щомісячному опитуванні 1600 людей щодо їхньої схильності купувати та заощаджувати. Він відображає не поточну поведінку споживачів, а очікуваний настрій у наступні три місяці.

Читайте також: Інтернет-магазини в Португалії повернулися до низьких продажів допандемічного періоду

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги