30 березня 2023

Zalando скорочує портфель брендів

Zalando скорочує портфель брендів
1157

Німецький онлайн-ритейлер Zalando планує скоротити пропонований асортимент, у зв'язку з чим зараз переглядає портфель своїх брендів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на FashionUnited.

За останні два роки вибір товарів на майданчику швидко збільшувався: з 700 000 одиниць товарів у 4 кварталі 2020 року цей показник зріс до більш ніж 1,8 млн. артикулів до 2022 року. Зараз у компанії дійшли висновку, що потреби покупців змінилися, тому настав час скоригувати стратегічне позиціонування Zalando, щоб стати «простіше та ефективніше». Частиною цього плану є аналіз та оптимізація портфеля її брендів, але не уточнюється, скільки саме виробників торкнеться цього заходу.

Також місяць тому компанія визнала, що за останні кілька років її внутрішня структура значно розширилася, що ускладнило багато процесів та негативно позначилося на здатності оперативно реагувати на ринкові зміни. В результаті було ухвалено рішення про скорочення кількох сотень робочих місць.

У довгостроковій перспективі Zalando орієнтується посилення позицій на існуючих ринках замість виходу нові. При цьому локальні бренди, що поставляють продукцію на майданчик, разом з рітейлером формуватимуть новий асортимент. Такий підхід дозволить підтримувати актуальність колекцій та їхню відповідність попиту на конкретних ринках.

Окремо зазначається, що скорочення портфеля не обов'язково торкнеться лише невеликих брендів, тому що у пріоритеті буде затребуваність товарів у клієнтів. Підтримку компанії в частині селекції товарів за принципом їхньої релевантності популярним трендам надасть lifestyle-медіа Highsnobiety, яку придбали Zalando минулого року.

Читайте також: Zalando скоротить сотні робочих місць

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги