21 листопада 2023

Мережа Bristol змушена закривати магазини через брак персоналу

Мережа Bristol змушена закривати магазини через брак персоналу
1154

Нідерландська мережа взуттєва Bristol зіткнулася з серйозним браком робочого персоналу, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Detail.

Нестача персоналу сильно вдарила по голландському роздрібному сектору: одразу два магазини мережі Bristol (у Вурдені та Утрехті, Нідерланди) були закриті протягом кількох днів. В інших магазинах мережі керівництво ритейлера скоротило вечірні години роботи, а ряд точок Bristol взагалі відкривалися тільки після полудня. Незважаючи на те, що в даний час більшість вжитих заходів вже скасовано і магазини повернулися до стандартного графіка роботи, в головному офісі компанії стурбовані ситуацією, що склалася.

"Ми стикаємося з нестачею персоналу, яка зачіпає весь голландський сектор роздрібної торгівлі", - зазначила генеральна директорка Bristol Еліза Ванауденхов.

Наголошується, що торговим мережам не вистачає не лише менеджерів філій, а й пересічних співробітників магазинів.

Взуттєва мережа Bristol протягом останніх кількох років працювала зі збитками і намагалася скоротити витрати. У 2022 році компанія вперше з 2016 року змогла отримати операційний прибуток. Зараз керівництво Bristol проводить реструктуризацію мережі та планує відкрити 20 нових магазинів у європейських країнах протягом найближчих 5 років.

Читайте також: У Великій Британії люди почали скуповувати товари для виживання в катастрофах

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також