17 травня 2024

Royal Mail, ймовірно, продадуть чеському мільярдеру

Royal Mail, ймовірно, продадуть чеському мільярдеру
518

Британського поштового оператора Royal Mail фактично виставлено на продаж. Імовірним покупцем «Королівської пошти» називають чеського мільярдера Даніеля Кретинського (Daniel Kretinsky). Про це повідомили у компанії International Distribution Services (IDS), яка має намір організувати процес поглинання, пише TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Чеський покупець володіє компанією EP Corporate Group, яка зараз готова заплатити по 370 пенсів за акцію та придбати активи на загальну суму 3,5 мільярда фунтів стерлінгів. Проте нинішні власники Royal Mail у квітні поточного року відхилили цю пропозицію, називаючи ціну надто заниженою.

Відтак IDS сформувала нову пропозицію. За словами голови компанії Кейт Вільямс, нова пропозиція є достатньо справедливою, оскільки враховує усі досягнення і перспективи Royal Mail. Адже бізнес поштового оператора переживає різнонаправлені тенденції. З одного боку, зростає доставка посилок, з іншого, падає кількість відправлених листів.

Зі свого боку, у правлінні поштового оператора заявили, що нові власники повинні гарантувати виконання усіх контрактних зобов’язань Royal Mail, залишити серед переліку послуг основні опції універсального обслуговування на території Великої Британії, а також захищати інтереси персоналу.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також