17 травня 2024

PepsiCo вкладе 200 млн євро в бельгійський завод

PepsiCo вкладе 200 млн євро в бельгійський завод
689

Компанія PepsiCo оголосила про значні інвестиції у збільшення виробництва на своєму бельгійському заводі у Верні (недалеко від Брюгге). Передбачається, що інвестиції у розмірі понад 200 мільйонів євро дозволять зробити завод стійкішим та створити 150 додаткових робочих місць, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Detail.

На даний момент бельгійський завод PepsiCo є одним із найбільших підприємств компанії з виробництва снеків у Європі. Він оснащений дев'ятьма виробничими лініями на площі розміром із вісім футбольних полів. Транснаціональна компанія виробляє тут близько 83 000 тонн чіпсів на рік – понад два мільйони упаковок на день. Снеки торгових марок Lay's, Doritos та Cheetos, що випускаються на цьому заводі, продаються у торгових мережах чотирнадцяти країн. Загальний обсяг інвестицій перевищить 200 мільйонів євро.

"Через стратегічне розташування компанії в Бельгії, між Францією, Великобританією та Нідерландами, ми рішуче вибрали наш завод у Верні для здійснення цих важливих інвестицій", - уточнила генеральний директор PepsiCo BeLux Мієт Дельмотт.

Найближчими роками PepsiCo планує збільшити виробництво на третину — до 115 000 тонн на рік. Кількість працівників зросте з 650 до 800 осіб.

PepsiCo не лише розширить виробництво у Верні, але також введе в експлуатацію новий склад, з'єднаний із заводом мостом загальною довжиною понад 100 метрів. Також з'являться додаткові приміщення для персоналу. Крім того, виробник планує поступово відмовитися від використання викопного палива, щоб скоротити викиди парникових газів на 75%.

Читайте також: Carrefour і PepsiCo врегулювали суперечку, через яку ритейлер припинив продажі світового виробника

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також