11 червня 2024

Apple показала iOS 18

Apple показала iOS 18
225

Apple представила нову операційну систему iOS 18 для майбутніх моделей Презентація відбулася в рамках конференції WWDC2024 для розробників. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

У новій версії ОС користувачі зможуть змінювати зовнішній вигляд іконок програм, перефарбовувати їх у будь-який відтінок та розміщувати на екрані. Також з'явилася можливість настроювати розміри віджетів у пункті керування та змінювати кнопки в кутах екрана блокування.

Змін зазнала і галерея. Так, фотографії автоматично впорядковуються за темами, наприклад, «Поїздки» та «Домашні тварини», їх можна закріплювати як альбоми. Крім того, додалося сортування по обличчю.

З'явилася можливість надсилати відкладені повідомлення. Також з'явилися нові варіанти форматування тексту, зокрема можливість застосовувати анімовані ефекти до будь-якої літери, слова або фрази.

В iOS 18 також додали ігровий режим, під час якого знижується активність інших програм. Також у новій ОС з'явиться функція безпеки, яка дозволить блокувати окремі програми за допомогою Face ID.

iOS 18 з'явиться у новому iPhone 16 вже восени. До цього часу вона проходитиме стадію бета-тестування.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також