30 березня 2023

BX-450: Пристрій `гарячий стіл` для пакування в харчову плівку

BX-450: Пристрій `гарячий стіл` для пакування в харчову плівку

2529

Гарячий стіл для упаковки продуктів стрейч-плівкою ПВХ моделі BX-450 є надійним та ефективним пристроєм, який широко використовується на виробництві, у закладах швидкого харчування та торговельних закладах для упаковки продуктів у харчову або термоусадочну плівку. Гарячий стіл BX-450 може використовуватись у різних галузях, пов'язаних з продажем та обробкою харчових продуктів, зокрема у кафе, ресторанах, пекарнях, супермаркетах та інших місцях, де потрібна якісна, швидка та надійна упаковка.

Даний гарячий стіл для пакування сконструйований на високому технологічному рівні та надає операторам швидке та просте рішення для збереження свіжості та якості продуктів, а також для запобігання забруднення продуктів і надання їм престижного товарного вигляду. Модель дозволяє легко і ефективно запечатувати необхідні продукти, має просту експлуатацію, не потребує великих зусиль від оператора, відрізняється оптимальною швидкістю для таких пристроїв та має прекрасну довговічність. Важливо, що пристрій може використовуватись як для упаковки продуктів у харчову плівку, так і для їх запайки термоусадочною плівкою. Останнє значно підвищує захист від повітря, вологи, пилу та інших зовнішніх факторів, сприяє продовженню терміну придатності продуктів та забезпечує прекрасний зовнішній вигляд товару.

Стіл для упаковки стрейч плівкою BX-450 має кілька важливих переваг та особливостей. 

- По-перше, він оснащений терморегулятором, що дозволяє контролювати температуру нагрівання. Це забезпечує точний та стабільний нагрів та дозволяє операторам досягти ідеальної температури для запечатування плівки в залежності від типу продукту.

- По-друге, цей пристрій виготовлений з високоякісних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, що забезпечує міцність та довговічність. Це дозволяє гарячому столу BX-450 використовуватись тривалий час без заміни комплектуючих або ремонту.

- По-третє, гарячий стіл BX-450 універсальний і може використовуватись для упаковки різноманітних продуктів, включаючи м'ясо, рибу, фрукти, овочі та інші продукти харчування. Він може бути використаний як для індивідуальної упаковки, так і для упаковки групи продуктів.

- По-четверте, гарячий стіл BX-450 простий у використанні і не потребує спеціальних навичок або досвіду для його використання. Він легкий у обробці та може бути використаний операторами різного рівня підготовки.

- По-п'яте, гарячий стіл BX-450 мобільний завдяки своїй компактності та легкій вазі, що дозволяє його легко переміщати з одного місця в інше. Це робить його ідеальним рішенням для тих, хто потребує мобільного пристрою для упаковки продуктів.

Як користуватися гарячим столом:

- Для того щоб скористатись гарячим столом BX-450, потрібна плівка для їжі на рулоні, яку можна легко встановити на пристрій. Передня поверхня гарячого стола BX-450 (NW-460), яка є "гарячою", швидко нагрівається після включення пристрою в мережу та автоматично зберігає задану температуру.

- Оператор повинен розмістити продукти або іншу упаковану продукцію на плівці на верхньому робочому столі та обгорнути товар нею. Далі потрібно прижати гарячим столом краї плівки та утримувати його в цьому положенні протягом кількох секунд, щоб забезпечити герметичність упаковки.

- Плівка для їжі з PVC відрізається термічним ножем, після чого відбувається процес звуження плівки на гарячій поверхні пристрою, та продукт виглядає красиво та щільно обгорнутим.

Гарячий термоупаковщик BX-450 дозволяє зберігати та упаковувати таку продукцію, як хлібобулочні та кондитерські вироби, кулінарію, напівфабрикати, овочі, фрукти, м'ясо, рибу, промислові товари, як самостійно, так і на підкладках, лотках, терелкоподонах. Для керування процесом запечатання пристрій оснащений двома ручками.

Під час використання гарячого столу потрібно дотримуватись заходів безпеки, а саме: пристрій повинен бути розміщений на стійкій поверхні, а оператору необхідно під час роботи з гарячою поверхнею використовувати захисні рукавиці. Для ефективного використання гарячого столу також потрібно правильно вибрати товщину та ширину піщевої плівки, щоб забезпечити збереження герметичності упаковки та уникнути її розриву при транспортуванні та зберіганні.

Гарячий стіл пакувальник BX-450 гарантує безпеку харчових продуктів, він стійкий до корозії та ідеально підходить для якісної та швидкої упаковки. Його простота в використанні та мобільність роблять його ідеальним рішенням для тих, хто потребує швидкого, якісного та простого способу упаковки продуктів.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від спаму

Повідомлення*