31 липня 2023

Сучасна автоматизація пакувальних рішень – автоматичні роликові зварювачі пакетів

Сучасна автоматизація пакувальних рішень – автоматичні роликові зварювачі пакетів

1154

Автоматичні роликові зварювачі пакетів є ключовим елементом сучасного пакувального процесу та вибором основних гравців ринку. Їхня висока швидкість, гнучкість і надійність дозволяє досягти бездоганної упаковки та збереження товарів. Це повністю сучасне обладнання має безліч переваг перед іншими способами пакування. Воно економить час, енергію, матеріали та гроші. А крім того – забезпечує високу якість зварювання, захищаючи вміст пакету від вологи, пилу, повітря та бактерій. Автоматичні роликові зварювачі підходять для різних видів пакетів, зокрема поліетиленових, поліпропіленових, паперових і тканинних. Вони легко налаштовуються та управляються, маючи простий та зручний інтерфейс.

Що таке автоматичний роликовий зварювач пакетів?

Автоматичний роликовий зварювач використовується для герметичного пакування різних продуктів у поліетиленові, поліпропіленові та інші пакети. Лінії працюють за принципом нагрівання і стиснення країв пакета між двома роликами, що обертаються, які забезпечують рівномірний розподіл температури і тиску по всій довжині запайки. Завдяки повній автоматизації мінімізується участь у процесі оператора, а процес запечатування упаковки відбувається максимально швидко та якісно. Автоматичні роликові зварювачі широко використовуються в харчовій, хімічній, фармацевтичній та інших галузях промисловості, де необхідний надійний захист продукції від зовнішніх впливів. Вони підходять для упаковки великих обсягів продуктів різної форми та розміру, зокрема м'яса, риби, овочів, фруктів тощо.

Принцип та механізм роботи обладнання

Автоматичний роликовий зварювач пакетів складається з декількох основних частин: робочого столу, механізму, що подає, роликового нагрівального елемента, ріжучого пристрою і керуючого блоку.

Принцип роботи автоматичного роликового зварювача пакетів полягає в наступному: на робочий стіл подається пакет з продуктом, який потім захоплюється механізмом, що подає, і переміщається до роликового нагрівального елемента. Роликовий нагрівальний елемент нагріває краї пакета до температури, коли вони злипаються між собою, утворюючи герметичний шов. Потім пакет проходить через пристрій, що відрізає зайвий матеріал і формує акуратний край. Керуючий блок контролює швидкість подачі пакетів, температуру нагрівального елемента, довжину шва та інші параметри.

Основні переваги

Автоматичний роликовий зварювач пакетів має ряд переваг перед іншими видами пакувальних машин: він заощаджує матеріал, працю та час, забезпечує високу якість упаковки, має просту конструкцію та легке налаштування, підходить для різних розмірів та форм пакетів, має низьку вартість та тривалий термін служби.

Головні переваги автоматичних роликових зварювачів пакетів перед іншими видами зварювачів:

Висока швидкість та продуктивність. Пристрій може запечатувати до 120 пакетів за хвилину, що значно підвищує ефективність виробничого процесу.

Гнучкість та багатофункціональність: Автоматичні роликові зварювачі пакетів здатні обробляти пакети різних розмірів та форм, що робить їх універсальними та гнучкими для різних видів товарів. Вони можуть працювати з пакетами з різних матеріалів, включаючи пластик, фольгу та папір, що дозволяє упаковувати найрізноманітніші продукти. Майже всі промислові зварювачі мають такі регульовані користувачем параметри, як висота конвеєра і висота блоку, що запаює, що дозволяє зварювати пакети будь-якої ширини.

Простота та зручність експлуатації. Пристрій не вимагає спеціальних навичок або навчання для роботи з ним. Достатньо встановити потрібну температуру та швидкість конвеєра, а також підключити пристрій до електромережі. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та простим налаштуванням, автоматичний роликовий зварювач пакетів ідеально підходить для операторів з будь-яким рівнем досвіду. Він забезпечує легкість в обслуговуванні та мінімальний час простою, що значно підвищує ефективність роботи.

Низька витрата енергії та матеріалів. Пристрій працює від звичайної мережі 220 В та споживає близько 1 кВт/год. Крім того, пристрій економно витрачає полімерний матеріал, оскільки обрізки пакетів мінімальні.

Висока якість та надійність зварювання. Пристрій забезпечує рівномірне та міцне запечатування пакетів, які не розриваються та не протікають під час транспортування або зберігання. Завдяки застосуванню передових технологій зварювання автоматичні зварювачі створюють надійні та герметичні пакети, захищаючи товари від впливу зовнішнього середовища та продовжуючи їх термін придатності. Це особливо важливо для продуктів, які потребують особливої обережності у зберіганні.

– Абсолютна більшість із представлених сьогодні на ринку роликових зварювачів оснащена такою додатковою опцією, як пристрій, що датує. З його допомогою на зварюваний шов може бути проставлена інформація про дату виробництва продукції, номер партії та термін зберігання товару. Вбудовані датери, як правило, дозволяють робити на шві відбиток від 20 до 40 символів, що дає можливість не закуповувати пристрої, що датують, окремо.

– Автоматичні роликові зварювачі пакетів мають захист від перегріву та перевантаження, що запобігає поломкам та пошкодженням. Енергоефективність сприяє економії енергії та зниженню екологічного впливу. Крім того, ці пристрої дозволяють скоротити кількість відходів та покращити управління матеріалами, що веде до зниження витрат та підвищення прибутковості виробництва.

Сфера використання

Сфера застосування роликових зварювачів дуже широка, по суті, вони підходять для будь-якого виробництва, а також з успіхом використовуються переробними, логістичними та складськими компаніями. Особливою та повністю виправданою популярністю ці машини користуються в харчовій промисловості, де дозволяють не тільки герметизувати продукт та захистити його від зовнішнього негативного впливу, але й створити привабливу для покупця надійну упаковку, що забезпечує тривалі терміни зберігання продукції. Автоматичні роликові зварювачі пакетів підходять для пакування різних видів продуктів, таких як сипучі, рідкі, пастоподібні, порошкоподібні і т.д. Широке застосування промислові зварювачі мають і в нехарчовій сфері: з їх допомогою на виробництві запаюють побутову хімію та інші продукти хімічної галузі, будівельні суміші, медикаменти, косметичні товари. А також сільськогосподарські товари, товари легкої промисловості, іграшки та всілякі електронні компоненти, а також інші вироби сегменту електроніки

Плюси рішення

Автоматичні роликові зварювачі пакетів ідеально підходять для великих обсягів упаковки, оскільки вони працюють швидко та автоматично подають пакети між роликами. Це обладнання є сучасним та ефективним рішенням для пакування різних видів продукції, що забезпечує високу якість та безпеку товару. Саме тому їх використовують компанії, які прагнуть оптимізувати свої процеси упаковки, підвищити ефективність та знизити витрати.

Автоматичні роликові зварювачі пакетів мають регулювання температури, тиску та часу зварювання, індикацію роботи та готовності до зварювання, лічильник кількості запаяних пакетів і т.д. Автоматизація пакувального процесу за допомогою роликових зварювачів дозволяє скоротити кількість працівників, зайнятих запаюванням пакетів вручну. Це не лише знижує витрати на оплату праці, а й зменшує ймовірність помилок, пов'язаних із людським фактором. Такі лінії вимагають мінімального втручання оператора та можуть працювати протягом тривалого часу без перерви. Це дозволяє заощадити час та ресурси, які можуть бути використані для виконання інших завдань на виробництві. В цілому, впровадження автоматичних роликових зварювачів пакетів на виробництві призводить до значних покращень у продуктивності, якості упаковки, ефективності та безпеки. Це інвестиція, яка може принести довгострокові вигоди та підвищити конкурентоспроможність будь-якого бізнесу.

 

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від спаму

Повідомлення*