02 серпня 2023

Alterra Group відновлює будівництво складського комплексу Київській області

Alterra Group відновлює будівництво складського комплексу Київській області

2488

Девелопер Alterra Group оголошує про відновлення будівництва сучасного складського комплексу JOULe, який буде розташований у селі Святопетрівське Київської області. На початку липня розпочалися підготовчі роботи та будівництво, а здача обʼєкта в експлуатацію запланова на 1 квартал 2024 року.

"Всі будівельні роботи по цьому проєкту були призупинені після 24 лютого 2022 року. Ідея відродження JOULe виникла після того, як ми зробили аналітику та побачили попит на складську інфраструктуру в київському регіоні. Потреба в сучасних логістичних потужностях буде лише збільшуватися, адже багато складських приміщень, на жаль, було знищено під час повномасштабної війни", - констатує співзасновник Alterra Group Дмитро Ковальчук.

Для складського комплексу JOULe девелопер обрав модель Built-to-suit - тобто, будівництво обʼєкта під потреби клієнта. Згідно з проєктом, загальна площа комплексу складе 8,8 тисячі м2. Відстань до Кільцевої дороги складе лише шість кілометрів.

JOULe матиме власну інфраструктуру: велику парковку, окрему зону розвантаження, закриту територію з внутрішньою та зовнішньою охороною, системою сигналізації та відеонагляду. Поблизу - зупинка громадського транспорту.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від спаму

Повідомлення*