31 січня 2024

Під Львовом будують перший в Україні інклюзивний склад. Це – антонім радянських сірих промзон. Навіщо це девелоперу Alterra Group

Під Львовом будують перший в Україні інклюзивний склад. Це – антонім радянських сірих промзон. Навіщо це девелоперу Alterra Group

5597

Радянська влада лишила Україні у спадок засилля промислових підприємств, які сформували цілі промзони. На час розпаду СРСР, у Львові вони займали приблизно 40% тогочасної території міста, у Києві – більше третини. Зараз же чимало промзон або стоять зовсім закинутими через незатребуваність таких підприємств, або віддані, наприклад, під склади. 

Через це в Україні вже сформувалось стійке уявлення про склади, як сірі будівлі, що знаходяться в непримітному районі. Зазвичай, їх стан залишає бажати кращого, а ще там банально холодно і незручно, тому в них не дуже приємно проводити час та працювати. Окрім того, занедбаність та віддаленість цих місць від основних потоків руху людей посилюють відчуття небезпеки тут. 

Врахувавши всі ці проблеми та виклики, у селі Зимна вода на Львівщині вирішили збудувати кластер складів і шоурумів PROSTIR. Він буде інклюзивним, безбар’єрним, людиноцентричним та дружнім до природи.

У статті девелопер проєкту Alterra Group розповідає, навіщо в Україні потрібно будувати естетично привабливі складські приміщення, як буде втілена турбота про природу і людей у кластері, і як цей проєкт може вплинути на розвиток українського підприємництва та індустрію комерційної нерухомості.