29 лютого 2024

LeviTrade: Наші партнери вкладають серце в кожен продукт і дбають про свій імідж

LeviTrade: Наші партнери вкладають серце в кожен продукт і дбають про свій імідж

2826

У розмові з TradeMaster.UA, представник компанії LeviTrade розкриває секрети відбору закордонних партнерів, щоб із року в рік підтверджувати імідж компанії  як бездоганного постачальника якісних і здорових продуктів.

— Розкажіть про вашу компанію, які напрямки її діяльності?

LeviTrade з 2016 року працює на українському ринку імпорту продуктів харчування з Європи, досягаючи успіхів та постійно розвиваючись. Наша концепція базується на тому, щоб надавати продукти для здорового і смачного життя безпосередньо від надійних виробників. Кожен клієнт отримує від нас якісний асортимент продуктів та високий рівень обслуговування, що відповідає сучасним стандартам. Ми покриваємо різні сегменти ринку, включаючи роздрібних покупців, торгові точки, локальні та національні торгові мережі, АЗС, а також сферу обслуговування (HoReCa).

Ми налагодили прямі відносини з виробниками, що мають бездоганну репутацію, що гарантує відсутність низькоякісних товарів або підробок. LeviTrade Самостійно імпортуємо широкий асортимент товарів з країн Європи, зокрема Іспанії, Італії, Польщі, Австрії, Німеччини, Франції та інших.