25 червня 2024

Гнучкі умови та надійний сервіс: LCL перевезення з Китаю в Україну

Гнучкі умови та надійний сервіс: LCL перевезення з Китаю в Україну

1479

Для сучасного бізнесу ефективна та надійна логістика є ключовим фактором успіху. Зокрема, коли мова йде про міжнародні перевезення, важливо обирати партнерів, які можуть забезпечити високий рівень сервісу та гнучкість. Компанія FTP, яка вже 12 років успішно працює на ринку перевезень, пропонує послугу LCL (Less than Container Load) перевезення вантажів з Китаю в Україну, що є оптимальним рішенням для багатьох підприємств не тільки по ціні.

Що таке LCL перевезення?

LCL перевезення – це метод доставки, коли вантажі різних клієнтів консолідуються в одному контейнері. Це дозволяє значно знизити витрати на транспортування, адже клієнт платить лише за обсяг, який займає його вантаж, а не за весь контейнер. Цей підхід особливо вигідний для невеликих та середніх підприємств, які не мають великих обсягів товарів для відправки​​.

Як що ви шукаєте надійний сервіс LCL доставки з Китаю

- Ми одна з 13 компаній, яка є членом Світової Асоціації Експедиторів (WCA), а також член асоціації JC Trans

- Вивезення товару в кожному контейнері відразу, без очікування наповнення авто, рейсів тощо

- Вибір найоптимальнішого маршруту дозволяє виключити затримки в транзиті та експедируванні в порту

- Наш китайський штат співробітників забезпечує контроль і швидкий зворотний зв'язок

Переваги LCL перевезень від FTP

Гнучкість та індивідуальний підхід

Однією з ключових переваг нашої компанії є гнучкість у наданні послуг. Ми маємо змогу самостійно приймати рішення та впливати на кожен етап перевезення, що дозволяє нам бути максимально гнучкими до побажань клієнтів. Наша команда оперативно реагує на всі запити, забезпечуючи швидкий зворотний зв'язок та адаптуючи логістичні рішення під індивідуальні потреби кожного клієнта​​.

Надійність та безпека

Забезпечення безпеки вантажу – один з наших головних пріоритетів. Ми здійснюємо якісний контроль на всіх етапах доставки – від відправки вантажу з Китаю до його прибуття на склад клієнта. Наші співробітники, що володіють китайською мовою, постійно контактують з агентами в Китаї, забезпечуючи безперебійну комунікацію та контроль за підрядниками на всіх етапах перевезення​​.

Конкурентні ціни

Ми пропонуємо одні з найкращих співвідношень вартості та якості сервісу серед логістичних компаній України. Для вантажів понад 10 кубічних метрів діють знижки. Наші послуги включають митне оформлення, транзитну декларацію на іншу митницю та кінцеву доставку до місця вивантаження​​.

Етапи LCL перевезень компанією FTP з Китаю в Україну

  1. Планування та консультації. На початковому етапі ми проводимо детальні консультації з клієнтами для визначення їх потреб та вимог. Наші фахівці допомагають обрати оптимальні рішення та розрахувати вартість перевезення.
  2. Збір та консолідація вантажів. Вантажі різних клієнтів збираються та консолідуються в одному з найбільших портів Китаю – Шеньчжень, Шанхай, Нінбо або Циндао. Ми також працюємо з вантажами з Тайваню, Японії та Кореї.
  3. Морське перевезення. Ми обираємо найкращий сервіс з орієнтовним транзитом фрахту 45-50 днів. Це дозволяє мінімізувати затримки та забезпечити своєчасну доставку.
  4. Вивіз з європейських портів. Після прибуття в порти Європи (Румунія, Польща), вантажі доставляються до складу в Києві або без розформування контейнера, або у складі збірного авто – залежно від того, який тип перевезення буде найоптимальнішим.
  5. Митне оформлення та кінцева доставка. Наші фахівці забезпечують швидке та якісне митне оформлення, транзит на вашу митницю, маркування, перевантаження та зберігання вантажу​​.

Додаткові послуги компанії FTP

FTP пропонує широкий спектр додаткових послуг, що включають:

-    Митне оформлення. Наші спеціалісти надають повний комплекс послуг з митного оформлення, включаючи підготовку всіх необхідних документів та консультації щодо митних процедур.

-    Транзит на іншу митницю. Ми забезпечуємо транзитну декларацію для перевезення вантажу на іншу митницю, якщо це необхідно клієнту.

-    Кінцева доставка. Наша компанія здійснює кінцеву доставку вантажу до місця вивантаження, забезпечуючи максимальний комфорт для клієнта​​.

Відгуки наших клієнтів

Висока якість наших послуг підтверджується численними позитивними відгуками від клієнтів. Наприклад, компанія «Екомед» відзначає, що співпраця з FTP допомогла значно оптимізувати затрати при поставках товарів та скоротити час на підготовку документів для митних процедур. Компанія «РАДУНІТ» висловлює подяку за професійний підхід та якісні консультації щодо технічних регламентів, правового захисту бізнесу та податкового планування​​.

LCL перевезення вантажів з Китаю в Україну від компанії FTP – це надійний, ефективний та гнучкий спосіб доставки, який дозволяє зекономити кошти та час. Завдяки нашому багаторічному досвіду, професіоналізму та індивідуальному підходу ми забезпечуємо високу якість сервісу на кожному етапі перевезення. Обирайте FTP для вашого бізнесу та отримуйте переваги від співпраці з лідером ринку логістичних послуг в Україні​​.