Руководитель LLC AutoBI

Ivan Serov

ФИО руководителя: Ivan Serov

 

Іван Сєров, засновник AutoBI, ще з дитинства захоплювався автомобілями і навіть отримав третій розряд механіка, тому що завжди хотів зрозуміти як працює та чи інша частина автомобіля. Відівчившись в Дніпропетровському університеті залізничного транспорту, він працював у Львівських IT аутсорс компаніях, де доля звела його з директором великого агрохолдингу в Україні. Маючи проблему з менеджментом автопарку, агрохолдинг почав проводити аналіз ринку та зрозумів, що аналогів продукту, який хочуть зробити вони, на ринку немає. Спочатку Іван став Product Owner-ом нового проєкту по розробці системи управління транспортним парком, а вже через декілька місяців розробки проєкту компанія-інвестор вирішила зробити спін-офф проєкту і створити стартап, де Іван зайняв позицію СЕО компанії. Розробивши MVP, AutoBI набрали 200 компаній, які стали першими юзерами та надали їм фідбек. 

 

Платформа AutoBI працює з датчиками, які найбільш розповсюджені на ринку, щоб їх можна було завжди знайти та встановити в автомобіль. В більшості авто вже є необхідні датчики, тому залишається лише інтегрувати їх у свою систему. “Ми продаємо софт, тому коли клієнту потрібно встановити GPS або щось інше, в нас є компанія-партнер, яка займається розв'язанням цих проблем”, – додає Іван. 

 

Компанія AutoBI на ринку з 2020 року, і за цей час в Івана ні разу не виникало сумнівів щодо користі продукту. В засновника було лише побоювання, що платформу з такою великою кількістю функцій не вийде створити швидко, а також було невідомо, чи витримають бази даних та архітектура той обсяг інформації, що надсилають різні датчики щосекунди з кожного авто. Виникає гордість за те, що в нас все-таки вийшло це зробити, – розповідає Іван.

 

 

Дізнатися більше:

https://auto-bi.io/ 

https://t.me/autobiukraine 

 

 Все компании "Автоматизація логістичних процесів"