Про компанію АВАНГАРД

AVANGARD – єдиний в Україні виробник вендінгового обладнання. Ми розробляємо та виробляємо найсучасніше високотехнологічне обладнання для автоматизації роздрібної торгівлі. Модельний ряд AVANGARD представлено 5 лінійками модульних торгових апаратів та платіжних модулів, виконаних у одному стилі та дизайні. Їх легко можна комбінувати один з одним для створення цілісного комплексу автоматизованого продажу з єдиним модулем вибору та оплати (до 32 автоматів до одного модуля). Власне програмне забезпечення AVANGARD Atomic SW забезпечує повний контроль продажів, формування статистики, дистанційне корегування цін/інформації, показ рекламного відео. Функція мультипокупки дозволяє вибрати та оплатити декілька товарів за одну транзакцію, що робить користування автоматом зручним та швидким. 

AVANGARD – це підприємство із повним циклом обробки металів, порошковим фарбуванням та верстатами з числовим програмним управлінням. Процеси якості виробництва на заводі підтверджені міжнародними сертифікатами ISO, CE. Для вирішення складних завдань автоматизації роздрібної торгівлі, ми об’єднали індивідуальний проектний підхід, сильну інженерну базу та високотехнологічне виробництво повного циклу. Ми забезпечуємо комплексний підхід до потреб клієнтів та пропонуємо послуги з встановлення торгових автоматів, їх обслуговування та підтримку в режимі 24/7. Також ми проводимо навчання персоналу наших партнерів та надаємо консультації з питань організації бізнесу в сфері вендингу. AVANGARD є членом Європейської Вендінгової Асоціації EVA.

Каталог https://vending-solution.com/produkty/

Місія AVANGARD

– це синергія сучасних інженерних технологій та роздрібної торгівлі, що націлена на створення зручного інструменту для динамічного розвитку наших партнерів зокрема та вендінгової галузі вцілому.


Наші цінності: Інноваціі. Кастомізація. Сервіс.


Вендінг – це той бізнес, в якому можливо стартувати з мінімальним капіталом і швидко досягти високих результатів. Все залежить тільки від вашого бажання працювати і новаторства! AVANGARD – Ваш надійний партнер з виробництва та продажу вендингового обладнання!

 

 Всі компанії "Постачальники обладнання"