О компании Червоний Маркет

Мережа магазинів товарів для дому «Червоний маркет» пропонує широкий вибір продукції в себе понад три тисячі найменувань. Товари повсякденного користування: предмети  та продукція за для особистої гігієни, косметика, миючі засоби, посуд, лампочки, батарейки, електроніка. Також у магазинах «Червоного маркету» можна придбати одяг та взуття, як для малечі, так і для дорослих.

Реалізація асортиментного ряду товарів проводиться в усіх регіонах України. На сьогодні в Україні вже працює 82 магазини «Червоний маркет».

Від моменту народження самої ідеї про створення маркету доступних цін, і до сьогодні, компанія якісно та натхненно формує середовище, в якому кожен із членів її команди зможе досягти максимальних показників не тільки у рамках роботи, а й по за її межами.

розничные сети украины 2017, крупнейшие розничные сети украины, крупные розничные сети украины, торговые сети украины список, торговые сети украина, национальные торговые сети украины, продовольственные торговые сети украины, крупные торговые сети украины, все торговые сети украины, торговые сети украины 2017Все компании "Retail. Розничные сети, Магазины"