Про компанію Джаст Ін

Ми – досвідчена команда професіоналів. Ми знаємо, як зробити якісний сервіс поштових послуг. Ми впевнені, що наші клієнти отримають безкомпромісний сервіс у зручних локаціях.
Ми створили інноваційну компанію, яка є революцією на ринку.
Ми там, де Вам зручно!
Наші переваги
 
Чому "Justin" - це зручно?
  
Компактний формат - «Smart» - площа до 5 м2
Ми використовуємо мінімальний простір, надаючи комплекс найважливіших послуг. Завдяки компактності формату відділення – ми розташувалися у більшості магазинів Fozzy Group.
 
Зручний графік роботи
Графік робити відділень дає можливість максимально оперативно та у будь-який час задовольнити потреби клієнтів з усієї країни.
  
Розширений формат відділень – «OSR» (Online Service Retail) – площа від 20 м2
Великий об’єм – велике відділення. Ми використовуємо більшу площу відділення для надання повного комплексу послуг дуже швидко та якісно. В наших відділеннях ви зможете: приміряти речі, які замовили, протестувати техніку та переконатися, що вам дійшла саме та річ, на яку ви розраховували.
 
Оперативність
Завдяки власній логістичній компанії ми вийшли на новий рівень швидкості доставки. Прямі відправлення з одного відділення в інше здійснюються по всій країні максимально оперативно.
  
Зручне розташування
Justin – частина Fozzy Group. Цю перевагу ми використовуємо, щоб зекономити час клієнтів та надати можливість отримувати і надсилати відправлення саме в улюблених магазинах: Сільпо, Фора, Ringoo, гіпермаркетах Fozzy та діскаунтерах Thrash!
 
Інновації
Ми створили інноваційні формати відділень. Ми застосували власний та світовий досвід, поєднавши з сучасними технологіями. Ми не продаємо послугу – ми продаємо час!
 

логистика украина, почтовые отделения, почтовые услуги, доставка товаров, сервіс поштових послуг, пошта  Україна, доставка по УкраїніВсі компанії "Логістичні компанії"