О компании Джаст Ін

Ми – досвідчена команда професіоналів. Ми знаємо, як зробити якісний сервіс поштових послуг. Ми впевнені, що наші клієнти отримають безкомпромісний сервіс у зручних локаціях.
Ми створили інноваційну компанію, яка є революцією на ринку.
Ми там, де Вам зручно!
Наші переваги
 
Чому "Justin" - це зручно?
 
null
Компактний формат - «Smart» - площа до 5 м2
Ми використовуємо мінімальний простір, надаючи комплекс найважливіших послуг. Завдяки компактності формату відділення – ми розташувалися у більшості магазинів Fozzy Group.
null
Зручний графік роботи
Графік робити відділень дає можливість максимально оперативно та у будь-який час задовольнити потреби клієнтів з усієї країни.
 
 
null
Розширений формат відділень – «OSR» (Online Service Retail) – площа від 20 м2
Великий об’єм – велике відділення. Ми використовуємо більшу площу відділення для надання повного комплексу послуг дуже швидко та якісно. В наших відділеннях ви зможете: приміряти речі, які замовили, протестувати техніку та переконатися, що вам дійшла саме та річ, на яку ви розраховували.
null
Оперативність
Завдяки власній логістичній компанії ми вийшли на новий рівень швидкості доставки. Прямі відправлення з одного відділення в інше здійснюються по всій країні максимально оперативно.
 
null
Зручне розташування
Justin – частина Fozzy Group. Цю перевагу ми використовуємо, щоб зекономити час клієнтів та надати можливість отримувати і надсилати відправлення саме в улюблених магазинах: Сільпо, Фора, Ringoo, гіпермаркетах Fozzy та діскаунтерах Thrash!
null
Інновації
Ми створили інноваційні формати відділень. Ми застосували власний та світовий досвід, поєднавши з сучасними технологіями. Ми не продаємо послугу – ми продаємо час!
 

логистика украина, почтовые отделения, почтовые услуги, доставка товаров, сервіс поштових послуг, пошта  Україна, доставка по УкраїніВсе компании "Логистические компании"