Про компанію Імпорт-Офіс Україна

 «Імпорт-Офіс Україна» - національний постачальник канцелярських товарів і товарів для офісу. Українська компанія, власник Брендів BUROMAX, ZiBi та BUROCLEAN.

«Імпорт-Офіс Україна» в цифрах: 28 років на ринку України. 3 власні українські Бренди: BUROMAX, ZiBi та BUROCLEAN.  9 ексклюзивних ТМ. Понад 130 ТМ у загальній дистрибуції. Асортимент ТМ BUROMAX понад 900 товарів. Більше ніж 6000 товарів в асортименті загалом. Власний офісно-складський комплекс площею понад 8500 м², 19 власних автомобілів. Та головне – це люди: колектив з 250 професіоналів та понад 1000 партнерів.

Трохи про наш бізнес. Основним напрямком діяльності є гуртові постачання канцелярських товарів та товарів для офісу. На сьогодні компанія є одним з лідерів ринку, має широку та ефективну мережу дистрибуції, через яку здійснює постачання товарів в усі регіони країни, а також є постачальником канцелярських товарів в основні мережеві роздрібні структури.

Компанія пропонує ринку України асортимент канцелярських товарів і товарів для офісу під власними торговими марками BUROMAX, ZiBi та BUROCLEAN. На додаток до своїх торгових марок, в асортиментному портфелі компанії "Імпорт-Офіс Україна" знаходяться бренди: DONAU (Швейцарія), FELLOWES (США), UNI (Японія), PANTA PLAST (Польща), GRANIT (Польща), MAPED (Франція), REGAL (Тайвань), BESTAR (Тайвань). Компанія, активно розвивається і в напрямку продажів форматного паперу. У нашому портфелі присутні такі бренди, як Maestro Standard, Niveus, Communicator відомого європейського концерну MONDI, а також бренд Basic Copy від європейського виробника RADEČE PAPIR NOVA

Власний офісно-складський комплекс, площею понад 8500 м², обладнаний сучасною автоматизованою системою управління логістичними процесами. Доповнює налагоджену систему складського обліку, автопарк з 19 вантажних та легкових автомобілів. Завдяки продуманій логістиці, товар регулярно і без затримок поставляється по території України. Компанія "Імпорт-Офіс Україна" об'єднує професіоналів і прагне, щоб кожен співробітник відчував себе комфортно в команді, адже колектив - це цінність компанії та основа успіху.

Наш, 28-ми річний досвід роботи в складних умовах становлення українського ринку, постійна робота над вдосконаленням бізнес-процесів, спрямована на підвищення ефективності роботи нашої компанії та компаній наших партнерів, дозволяють нам займати позиції лідера на ринку і з оптимізмом дивитися в майбутнє.

Тож звертайтесь до нас, отримуйте необхідну інформацію про умови співпраці.

Будьмо Партнерами на взаємовигідних умовах!

 

Імпорт-Офіс Україна:

ü  українська компанія

ü  українські бренди в нашому портфелі: BUROMAX, ZiBi, BUROCLEAN

ü  підтримуємо ЗСУ

ü  сплачуємо податки в бюджет України

Купуйте українське!

Компанія пропонує ринку України асортимент канцелярських товарів і товарів для: офісу (канцтовари, офісний папір та госптовари), а також товари для школи та творчості.

наш сайт: https://www.import-office.com.ua/

наш портал для співпраці: https://io-opt.com/Всі компанії "Канцелярські товари"