Про компанію Innoware

Компанія Innoware заснована в 2001 році і сьогодні є визнаним експертом на ринку консалтингових послуг у галузі впровадження систем управління підприємством (ERP) та хмарних рішень.

Innoware впроваджує ERP системи Microsoft Dynamics 365 вже понад 18 років і має локальний та міжнародний досвід впровадження більше 300 проектів у галузях промисловості, дистрибуції та роздрібному бізнесі. Компанія використовує власну унікальну методологію управління комплексними проектами для забезпечення гарантованої якості впровадження.

Innoware також є розробником модулів для України для Microsoft Dynamics, які дозволяють вести податковий і бухгалтерський облік відповідно до українського законодавства та здійснює регулярні оновлення при законодавчих змінах.

Для того, щоб запропонувати більше інструментів для підвищення ефективності ведення бізнесу, портфель послуг Innoware розширено хмарними технологіями. Тепер ми можемо запропонувати створення як наземної інфраструктури, так і використання хмарних сервісів Microsoft Azure та Microsoft Office 365 на етапі розробки та в продуктивному середовищі.

Microsoft Dynamics 365 Sales (раніше CRM Online) – хмарна система управління взаємодією з клієнтами, надасть можливість забезпечити ефективність процесу продажів, маркетингових кампаній, сервісного обслуговування та підтримки тощо.

 Адреса:

Україна, 01135, м. Київ, 
вул. Золотоустівська, 3, 6 поверх 

+38 (044) 490-22-20

Ел.пошта:

erp@innoware.com

На данном изображении может находиться: текст

украина it компании, автоматизация торговли украина, автоматизация производства украина, автоматизация магазина украина, автоматизация бизнеса украина, автоматизация продуктового магазина украина, автоматизация технологических процессов украина, электронный документооборот украина, электронный документооборот 1с украина, электронный документооборот на предприятии украина, электронный документооборот в украинеВсі компанії "Постачальники IT-рішень"