О компании Innoware

Innoware (Інновер) була заснована у 2001 році та сьогодні є експертом на ринку консалтингових послуг у галузі впровадження систем управління підприємством (ERP) і систем управління відносинами з клієнтами (CRM).

Компанія спеціалізується на впровадженні бізнес рішень та хмарних технологій для середніх і великих підприємств.

У портфелі компанії такі продукти і сервіси, як Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics CRM, Microsoft Dynamics 365, Microsoft Azure, Microsoft Office 365 та інші.

Innoware виконала понад 200 проектів впровадження у різних галузях у 10 країнах світу. За 16 років діяльності компанія розробила і успішно використовує унікальну методологію, що дозволяє якісно управляти комплексними проектами. Методологія довела свою ефективність шляхом масштабних впроваджень на заводі LEONI Wiring Systems (6 000 співробітників), у компанії Ciklum (3 000 співробітників), на заводі Запоріжтрансформатор (5 000 співробітників) та інших компаніях.

Innoware має статус Microsoft Gold ERP, Silver Cloud CRM, Silver Cloud Platform і Silver Cloud Productivity Partner.Все компании "Поставщики IT-решений"