Новини компанії


Корисні поради для міграції в Microsoft Azure Корисні поради для міграції в Microsoft Azure

У цьому відео ми розказуємо 4 поради, як зекономити при міграції до хмарної платформи Microsoft Azure. Дізнавайтеся більше про сервіси Innoware та знаходьте корисну інформацію на сайті http://innoware.com або за тел.: 044 4902220

детальніше
08 липня 2019
 
Цілі і завдання CRM-системи Microsoft Dynamics 365 for Sales Цілі і завдання CRM-системи Microsoft Dynamics 365 for Sales

Впровадження CRM-системи – це стратегічний крок, який виводить бізнес на якісно новий рівень. Автоматизуючи продажі та сервісне обслуговування, ви отримуєте відразу кілька серйозних плюсів: підвищення продуктивності та якості роботи персоналу, прозорі результати маркетингової активності та, як наслідок, зростання прибутку. Але щоб домогтися поставленої мети, дуже важливо опрацювати ряд питань. Як підготуватися до впровадження CRM системи? Які труднощі можуть постати перед підприємством і що робити, щоб їх уникнути? А також: як впровадити CRM і мотивувати співробітників? Відповіді дає Innoware.

детальніше
07 травня 2019
 
Як забезпечити успішне впровадження ERP-системи? Як забезпечити успішне впровадження ERP-системи?

Впровадження ERP-систем – це серйозний крок, який повинен проходити якомога з меншим стресом для бізнесу та працівників компанії. При правильному плануванні та виявленні потреб організації, процес впровадження відбувається досить плавно і в оптимальні терміни. Для цього, всім учасникам процесу, важливо розуміти свої ролі і відповідальність на кожному етапі впровадження. Innoware має більше 17 років досвіду реалізації комплексних ERP-проектів, тому ми напевне знаємо, наскільки важливий підхід до організації проекту.

детальніше
28 лютого 2019
 
Ви в пошуках якісного сервісу, який дозволить Вашому підприємству перейти у хмару? Ви в пошуках якісного сервісу, який дозволить Вашому підприємству перейти у хмару?

Innoware пропонує комплексні рішення з питань міграції, розгортання, конфігурації та підтримки вашого бізнесу в Microsoft Azure. Ми допомагаємо проаналізувати поточну інфраструктуру, виділити сервери та сервіси, міграція яких принесе найбільшу вигоду, а також пропонуємо рішення, які підвищують надійність і відмовостійкість хмарних служб. Завдяки впровадженню таких послуг, ви забезпечите якісну й надійну трансформацію вашого бізнесу у хмару.

детальніше
28 лютого 2019
 
РІШЕННЯ ДЛЯ ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО І ПОДАТКОВОГО ОБЛІКУ РІШЕННЯ ДЛЯ ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО І ПОДАТКОВОГО ОБЛІКУ

Innoware є розробником спеціалізованого модуля до Microsoft Dynamics ERP, який забезпечує ведення бухгалтерського та податкового обліку відповідно до вимог українського законодавства. Це дозволяє здійснювати управління підприємством у єдиній системі.

детальніше
28 лютого 2019
 
IW Ukrainian Localization – єдине офіційно сертифіковане рішення для Microsoft Dynamics IW Ukrainian Localization – єдине офіційно сертифіковане рішення для Microsoft Dynamics

21 лютого 2017 року компанія Innoware успішно завершила проходження сертифікації рішення, в яке інвестувала зусилля протягом багатьох років – української локалізації для Microsoft Dynamics NAV. Цей факт засвідчує, що IW Ukrainian Localization відповідає найвищим стандартам корпорації Microsoft.

детальніше
12 червня 2017
 


Всі компанії "Постачальники IT-рішень"