Новости компании


Как правильно заряжать смартфон: инструкция от экспертов Как правильно заряжать смартфон: инструкция от экспертов

Аккумулятор в мобильном устройстве - слабое звено вот уже два десятилетия. Движущийся семимильными шагами технический прогресс позволил в десятки раз уменьшить микросхемы, увеличить процессоры и память, но в развитии аккумуляторов рывок не произошел. Сейчас мы видим, что даже в самых продвинутых устройствах батарея занимает почти половину внутреннего объема, но несмотря на это одного заряда в лучшем случае хватает на один день. И пока не изобрели новый тип аккумулятора, придется довольствоваться технологией, у которой, кроме габаритов, есть еще один минус – старение

подробно
20 июня 2019
 
Новий додаток для абонентів «Домашнього ТБ» на LG Smart TV Новий додаток для абонентів «Домашнього ТБ» на LG Smart TV

Повне оновлення інтерфейсу, який тепер став більш зручним та зрозумілим. Додаток працює швидше і стабільніше.

 

подробно
18 февраля 2019
 
Абоненти Київстар допомогли Національній поліції України розшукати більше 130 дітей Абоненти Київстар допомогли Національній поліції України розшукати більше 130 дітей

За даними Національної поліції України у 2018 році було зареєстровано 11305 заяв про зникнення дітей. 89% дітей вдалося знайти і повернути додому в першу добу після зникнення.

подробно
18 февраля 2019
 
Київcтар включив зв’язок 4G ще в 112 населених пунктах Київcтар включив зв’язок 4G ще в 112 населених пунктах

Національний телеком оператор підключив до 4G зв’язку нові населені пункти в Івано-Франківській та Львівській областях. Абонентам цих населених пунктів, які вже встановили USIM-картки та користуються смартфонами з 4G модулем, Київстар надав 10 000 Мегабайтів нетарифікованого трафіку.

подробно
18 февраля 2019
 
У Вінниці за допомогою Київстар запустили сервіс SMS-оплати за проїзд в транспорті У Вінниці за допомогою Київстар запустили сервіс SMS-оплати за проїзд в транспорті

У результаті співпраці найбільшого телеком-оператора України, Вінницької міської ради та комунального підприємства «Вінницька Транспортна Компанія», у вінничан з'явилась можливість оплачувати проїзд в міському транспорті за допомогою SMS-повідомлень.

подробно
18 февраля 2019
 
Київстар впроваджує NB-IoT Київстар впроваджує NB-IoT

У грудні 2018 і на початку 2019 року найбільший телеком-оператор України здійснив тести мережі NB-IoT – мережа спеціально розроблена для «розумних» пристроїв. Якість роботи мережі «інтернету речей» була перевірена в спеціальній лабораторії Київстар на пристроях обліку газу та води. Успішне тестування мережі дало можливість масштабувати проект та розпочати його впровадження на локаціях клієнтів.

подробно
18 февраля 2019
 
Послуга «Статична IP-адреса» припиняє свою дію Послуга «Статична IP-адреса» припиняє свою дію

Корпоративним клієнтам Київстар в якості альтернативи доступна послуга «Корпоративна VPN мережа», яка також надає окрему статичну IP-адресу.

подробно
18 февраля 2019
 


Все компании "Поставщики IT-решений"