О компании Крес

Основний вид діяльності ПП "Крес"  надання послуг у сфері захисту підприємств від шкідників (Pest Control)

Наша мета – високоякісні санітарні послуги

Наше завдання – вирішити Ваші проблеми

І не важливо – чи потрібно Вам захистити свою оселю від шкідників, або Вам необхідно забезпечити санітарне благополуччя Вашого підприємства – ми завжди Вам допоможемо та організуємо повний контроль над шкідниками в найкоротші терміни за всіма сучасними вимогами.

Проведення заходів з контролю шкідників (Pest Control) проводиться за стандартами НАССР, ISO 22 000, NPMA, AIB, IFS/BRC та ДСТУ ISO 22 000:2007

Для захисту присадибних ділянок, газонів, футбольних полів, кортів тощо від надокучливих кротів, ми застосовуємо високоефективні сучасні методи відлякування.

Також у нас є широкий асортимент для придбання механічних, електронних та хімічних засобів боротьби із шкідниками (мишоловки, щуроловки, контейнери для родентицидів, лампи для знищення літаючих комах, відлякувачі тварин та гризунів, родентициди, інсектициди і т.д.)

ПП "Крес" володіємо спеціальною програмою по захисту підприємств від шкідників згідно цих стандартів та широко застосовуємо цю програму  у роботі з нашими клієнтами.  У звязку з тим , що для України відкрився ринок європейських країн, вимоги до виробників продуктів харчування щораз наближаються до європейських. І ці вимоги в основному стосуються якості та безпеки продукції. А до безпеки виробництва продуктів харчування обовязково належить і санітарний стан підприємства. Ось тому по цій лінії, діють досить високі та жорсткі норми та вимоги. в тому числі з питань контролю шкідників. Наше завдання забезпечити впровадження та виконання на підприємствах харчової промисловості програми боротьби зі шкідниками, а також сприяти щоб ці вимоги і надалі виконувались.

www.kres.com.ua

поставщики услуг, поставщики услуг украина, услуги по уничтожению вредителей, услуги по дератизации, компании по услугам дезинфекции, услуги дератизации украина, найти компании по дезинсекции украина, каталог компаний по уничтожению вредителей львов, поставщики услуг дезинфекции Все компании "Поставщики услуг"