Про компанію Логіст Офіс

Logist Office - платформа взаємодії корпорацій та перевізників

Корпоративним клієнтам Logist Office надає платформу для управління закупівлями і контролю виконанням перевезень. Для компаній-перевізників - надійна платформа продажів і взаємодії з замовниками.

Logist Office - це сучасний робочий web-інструмент, призначений для щоденного використання в підрозділах транспортної логістики.

Для логіста - це простий і зручний алгоритм взаємодії з вантажоперевізником.

Для керівника - це повністю прозора система замовлення.

Для транспортної компанії - це стабільність відносин і зручний механізм узгодження і отримання замовлень на перевезення.

Функції Logist Office:

  • Регламентовані відносини між вантажоперевізниками і вантажовласниками
  • Проведення тендерів по вибору вантажоперевізника
  • Автоматизований механізм вибору переможця тендера і розподіл рейсів компанії
  • блок аналітики
  • Статистична база даних

 

Наші клієнти:

Фахівці з транспортної логістики, для яких управління транспортними потоками - основна діяльність. Платформа допоможе вам заощадити час на підбір транспортних компаній, проведення переговорів і торгів (як короткострокових, так і довгострокових), а так же проконтролювати виконання зобов'язань перевізником. Отримуючи сучасний інструмент закупівель та контролю фахівець з логістики може економити значні кошти компанії і проводити закупівлі прозоро і ефективно.

Перевізники. Для транспортних компаній і індивідуальних перевізників наш сервіс дозволяє знаходити довгострокових замовників, брати участь в тендерах і підвищувати власний рейтинг в системі.

З нами ви можете заробляти більше і більше, отримуючи замовлення від найбільших корпорацій.

 Всі компанії "Автоматизація логістичних процесів"