Про компанію ТОВ "Хорсай"

Ручні інструменти «HORSAY HARD»

Наша основна діяльність в Україні – це розробка, виробництво та поставка на ринок України ручних інструментів різної категорії якості і різної цінової політики під брендом «HORSAY HARD».

Вигідні умови для наших клієнтів

ТОВ “Хорсай” – активно зростаюча Компанія, основним напрямком роботи якої є розробка, виробництво та поставка на ринок ручних інструментів України якісної продукції під власною торговою маркою “HorsAY Hard”.

Компанія «HORSAY» LLC. на ринку України є представником однієї з найбільших експортних компаній ручного інструменту на території Китаю – «Hangzhou Water Import and Export» Co. Ltd, що входить до однієї з найбільших Груп компаній на світовому ринку ручних інструментів «Water Tools». Наша основна діяльність в Україні – це розробка, виробництво та поставка на ринок України ручних інструментів різної категорії якості і різної цінової політики під брендом «HORSAY HARD».

Постійна робота з іноземними клієнтами, а також клієнтами на внутрішньому ринку інструментів Китаю дає можливість Компанії постійно оновлювати товар та впроваджувати інновації інших країн на території наших клієнтів.

Наш Китайський офіс співпрацює з більше ніж 340-ка заводами на території Китаю. Наші менеджери детально перевіряють якість продукції на всіх етапах виробництва та доставки товару до споживача. Це дає нам можливість контролювати цінову та якісну політику товару для ринку України. Разом з тим така співпраця дозволяє враховувати побажання Клієнтів в розробці та виробництві інструментів під їхнє замовлення, а також патентувати їхні розробки в світі. Ми також виготовляємо інструменти за зразками чи кресленнями Клієнтів, враховуючи інтереси Клієнтів в подальшому комерційному використанні його під клієнтським брендом.

На ринку України наша Компанія здійснює гуртову торгівлю інструментами під брендом «HORSAY HARD». Компанія завжди відкрита до співпраці, постійним клієнтам ми надаємо привабливі та лояльні умови роботи – систему знижок в оплаті, доставку замовлення власним автотранспортом з нашого складу в будь-який населений пункт України до дверей магазину чи торгової точки, надання торгового обладнання, а також допомога в розміщенні продукції в торгових залах.

Політика Компанії – індивідуальний підхід до кожного окремого клієнта, вивчення та впровадження в життя їхніх запитів та побажань . Наш принцип – робота з документацією завжди чітка та прозора. Нашим Клієнтам ми даємо можливість змінювати структуру свого асортименту в залежності від кон’юктури ринку. Ми завжди допомагаємо Партнерам вкладати кошти тільки у популярний в регіоні товар.

Згуртована команда однодумців та професіоналів, які мають великий досвід на ринку ручних інструментів, дозволяє ставити перед Компанією амбіційні задачі та досягати успіху в поставлених цілях. Постійно розвиваючи себе, свій персонал, нові напрямки, ми впевнено йдемо своєю дорогою вперед, не зупиняючись на досягнутому. Йдучи в ногу з часом, тримаючи руку на пульсі ринку, в пошуку найкращих варіантів задоволення побажань та потреб Клієнтів та Споживачів, ми постійно покращуємо сервіс та розвиваємо асортимент, поповнюючи його новими групами.Всі компанії "Постачальники Private Label"