11 вересня 2023

Установки для маркування від компанії «Домінанта»Обов’язковим етапом виробництва великої кількості товарів є маркування. Це процес нанесення на пакування, тару або сам продукт певних знаків і символів, що дають покупцеві більше корисної інформації. У результаті він дізнається про склад, дату виготовлення, терміни й умови зберігання, правила використання тощо. Важливою складовою маркування є також штрихкод.

Наносити цифри, літери та інші символи на товар необхідно, цю вимогу передбачено в законодавстві. Щоб не мати складнощів із продажами та відправленням за кордон, варто придбати маркувальне обладнання – потреба в ньому є постійно в багатьох сферах діяльності. Вибрати пристрої, які гарантовано прослужать довго й швидко виконуватимуть задачі без затримок, пропонує компанія «Домінанта».

Великий вибір пристроїв для маркування

Фірма працює на українському ринку більше ніж 20 років, надає не тільки установки, а й витратні матеріали для них на постійній основі, й багато додаткових послуг. «Домінанта» – офіційний дистриб’ютор британського виробника Domino UK Ltd. Підтримує співпрацю з великими підприємствами, завжди виконує всі роботи з постачання, сервісного обслуговування, ремонту оперативно, недорого та якісно.

Для маркування продукції на виробництві знадобиться професійне обладнання, здатне працювати швидко. Нанесення інформації про товар виділяє виробника серед інших, спонукає споживача придбати конкретний продукт або річ. Компанія «Домінанта» допоможе вибрати найкраще обладнання для напоїв, харчової продукції, медичних товарів, дротів та інших виробів.

Тут також можна замовити додаткові послуги для комфортної експлуатації обладнання без простоїв. У разі потреби можна орендувати пристрій, якщо основний перебуває в ремонті надовго. Це дозволить уникнути довготривалих затримок і великих витрат на виробництві. Компанія проводить навчання співробітників підприємства: розповідає та показує, як користуватися принтерами, тобто персонал отримає всі необхідні навички для простої та зручної взаємодії.

Як правильно маркувати товари

У процесі потрібно дотримуватись вимог законодавства, в іншому разі товар можуть не допустити до продажу або навіть позбавити Державної реєстрації. Відправити його для продажу за кордон теж не вдасться. Тому потрібно точно вказувати саме необхідну інформацію в регламентованому законом вигляді. Наприклад, для кожної категорії товарів є специфічні відомості, які прописують тільки для них.

Є й універсальна інформація – зокрема, склад, юридична та фізична адреса виробника, назва, вага, дата виготовлення, термін, умови зберігання. Додатково на кожному товарі має бути штрихкод для зчитування технічними засобами, він підтверджує справжність продукту. За його допомогою продавцеві простіше ідентифікувати річ перед тим, як продати її.

Важливо, щоб маркування було якісним, а всі символи легко читалися. Текст має бути стійким до стирання, ультрафіолету, умов зберігання. Цього вдасться досягти тільки в тому разі, якщо використовувати сучасне обладнання. Компанія «Домінанта» завжди підбере найкращий пристрій залежно від обсягів продукції, умов на виробництві та інших потреб. Індивідуальний підхід дозволяє завжди знайти найкраще рішення для будь-якого замовника.

Технологічні рішення від британського виробника Domino UK Ltd

Це високоінтелектуальні маркіратори, призначені для друку етикеток із текстом або для нанесення символів на сам виріб, іншу тару, пакування, коробку. У кожному пристрої реалізований певний спосіб друку літер, цифр та спеціальних символів. Серед представленого обладнання можна вибрати такі серії:

  •  - AX. Відрізняються високою швидкістю роботи й друком якісних кодів, стійкістю до агресивних умов;
  •  - V. Це термотрансферні принтери, які наносять інформацію на плівкові стрічки та різні види гнучкого пакування;
  •  - D. Компактне обладнання, здатне наносити до 2 тисяч символів за секунду за допомогою швидкої головки для сканування;
  •  - F. Високоточні функціональні моделі з регульованою довжиною хвилі.

Під час вибору пристроїв враховують умови роботи конкретного підприємства. Це допоможе знайти найкращий варіант, який забезпечить швидке і якісне маркування без простоїв.

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*Всі компанії "ЗМІ, Агенції, реклама, поліграфія"