07 липня 2023

Автономні смартмагазини - революція в сфері рітейлу

Автономні смартмагазини - революція в сфері рітейлу

1337

Сучасний світ стрімко рухається до автоматизації та нових технологій, і це відображається у кожній сфері бізнесу. Не виняток і роздрібна торгівля. 

Все більшої популярності набувають автономні мікромагазини без продавця, як окремий напрямок бізнесу. Ці інноваційні рішення задовольняють потреби покупців у зручності та швидкості; підприємців - в оптимізації витрат, сприяючи збільшенню прибутку. 

За даними Європейської асоціації вендінгу (EVA) за 2022 р., в Європі прискорюється впровадження різних платіжних терміналів та мікромаркетів, яких вже близько 5000 і вони показують помітне зростання виручки, порівняно із 2021 роком. Лідирують Польща (+20%) і Німеччина (5%) у зростанні прибутку.. 

*фото взяті з сайту pinterest

Концепція мікромагазину

Автономні мікромагазини - це невеликі, самообслуговуванні торгові точки без продавця, що пропонують широкий асортимент товарів: від продуктів до побутової техніки. Їх концепція полягає у повній автоматизації процесу здійснення покупок. Зростанню популярності мікромагазинів сприяють беззаперечні переваги для кінцевого споживача та підприємця.

**фото смартшоп виробництва AVANGARD

Переваги для кінцевого споживача 

Зручність та доступність: клієнти можуть здійснювати покупки у будь-який час доби без черг чи взаємодії з продавцем.

Переваги для власника мікромагазину

- Оптимізація витрат через автоматизацію процесів, які вимагають участі продавців. Мікромагазини працюють повністю в автономному режимі, тому відпадає необхідність наймати та навчати персонал, платити зарплату

- Мікромагазини працюють 24/7 займаючи значно меншу площу, що збільшує їхню ефективність та потенціал для прибутку

- Сенсори та системи комп'ютерного зору дозволяють відстежувати вподобання покупців та збирати дані для оптимізації запасів, пропонувати персоналізовані пропозиції та підвищувати лояльність клієнтів

АВАНГАРД єдина в Україні компанія, що виробляє автономні мікромагазини (Smartshop) під ключ

Smartshop — це модульні системи, тому клієнт може сам обирати розмір і розташування полиць, холодильних камер, мікрохвильових печей, автоматів для приготування кави та напоїв, платіжних терміналів, а також загальний стиль апарату. Вони вписуються практично у будь-який простір. Усі торгові (вендінгові) апарати виробництва АВАНГАРД можуть бути об'єднані в один комплексний мікромагазин. Можна комбінувати різні моделі автоматів і способи видачі товару. Для крихких товарів маємо ліфтову систему видачі (Qube lift)

**фото смартшоп виробництва AVANGARD

Smartshop дозволяє споживачу переглядати, обирати різноманітні продукти харчування, напої та інші товари, як у звичайному магазині. Оплачувати готівкою або банківською картою та отримувати чек. Свіжі, заморожені та охолоджені продукти, гарячі та холодні напої, закуски та інше - не має обмежень по типам продуктів. 

Наші Smartshop (мікромагазини) можуть бути розміщені всередині будівлі (БЦ,ТЦ,ТРЦ) або на вулиці. Конструкції надійно захищені програмним забезпеченням та міцною вандалостійкою конструкцією.

**фото смартшоп виробництва AVANGARD

Як відбувається продаж: 

  1. споживач обирає потрібні товари на сенсорному тач-моніторі (функція “кошик”) 

  2. система рахує вартість товарів і видає сумму 

  3. споживач оплачує єдину транзакцію банківською карткою або готівкою

  4. споживач отримує свої товари 

Чому саме смартшоп від АВАНГАРД?

  • - Власні виробничі потужності дозволяють виробляти автономні мікромагазини під ключ: від конструкцій до програмного забезпечення. Тому ціна відповідає якості, а гарантія напряму від виробника (12 місяців)

  • - Наші Smartshop мають вдосконалені платіжні системи, які забезпечують безпечні та безпроблемні транзакції. Є опція друку фіскального чеку

  • - Наявність продуктів та терміни придатності, контролюються завдяки ПЗ, яке надає інформацію в режимі реального часу. Дані відстежуються на комп'ютері або смартфоні

  • - Доступна велика різноманітність комбінацій Smartshop, включаючи каву, холодильники, морозильні камери, мікрохвильові печі, роздрібні одиниці тощо. 

  • - Післягарантійне обслуговування та модернізація. Усі креслення та параметри зберігаються, а тому за потреби можна легко оновити або інтегрувати нові можливості в існуючий апарат.

Шукаєте прибуткову бізнес-ідею, або способи, як зменшити витрати на розширення власної рітейл мережі - Smartshop від AVANGARD - ідеальне рішення для вас.

AVANGARD вже 20 років розробляє та виготовляє інноваційні рішення для клієнтів з усього світу. 

Не дивлячись на важку ситуацію в Україні, ми продовжуємо працювати:

- розробляємо нові продукти та удосконалюємо виробництво;

- виводимо український продукт на ринок Європи;

⁃ сплачуємо всі податки і підтримуємо економіку нашої країни; 

- реалізуємо нашу місію - створення технологічного та зручного інструменту для динамічного розвитку бізнесів наших партнерів

AVANGARD – Ваш надійний партнер з виробництва та продажу вендингового обладнання! Працюємо заради України!

Деталі на сайті https://vending-solution.com/tovar/smart-shop-microstore/?utm_source=trademaster&utm_medium=article&utm_campaign=contacts 

З приводу питань

 +380504504730

konovalov@avg.com.ua 

 

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від спаму

Повідомлення*