Головіна Людмила, Независимый консультант, опыт работы: начальник отдела качества «Новус Украина», владелец бизнеса в HACCP -Food Safety & Hygiene

Головіна Людмила, Независимый консультант, опыт работы: начальник отдела качества «Новус Украина», владелец бизнеса в HACCP -Food Safety & Hygiene

 

Починаючи з науково-дослідного інституту основна мета роботи - захист здоров’я споживача, виробництво безпечної та якісної продукції для людей різного віку. 

В 1996 р. перейшла до компанії МакДональдз Україна і працювала як аналітик, а потім як начальник відділу гарантії якості. Працюючи в компанії МакДональдз тісно співпрацювала с постачальниками продуктів харчування, пакування для мережі ресторанів, допомагала компаніям постачальникам впроваджувати систему НАССР на виробництві, проводила аудити виробників за міжнародними стандартами якості.

В 2008 р. змінила місце роботи та перейшла до мережі магазинів роздрібної торгівлі “реал,-Гіпермаркет”.  Компанія планувала відкрити мережу гіпермаркетів в Україні, але пропрацювавши декілька років та відкривши тільки  2 магазини прийняла рішення не розвивати бізнес та продала мережу магазинів в Одесі та Києві.

Після звільнення працювала як консультант  з безпечності та якості продуктів харчування в міжнародних проектах (IFC та USAID) з  впровадження НАССР у виробників харчових продуктів, у ресторанному бізнесі. Працюючи з компаніями допомагала впроваджувати систему НАССР на підприємствах та успішно проходити сертифікацію за міжнародними стандартами.

З 2016 р.  працювала в компанії НОВУС УКРАЇНА начальником відділу контролю якості. У підпорядкування було 11 фахівців-аудиторів високого рівня. Під її керівництвом в компанії була впроваджена та  сертифікована система безпечності виробництва харчових продуктів, що підтверджено сертифікатом за стандартом ІСО 22000.

З 2019 р. працювала в компанії ОККО начальником відділу гарантування якості. Основна мета роботи з мережею ресторанів при АЗК– це розробка та впровадження вимог щодо безпечності продуктів харчування, що засновані на принципах НАССР.

В теперішній час працює консультантом та тренером для тих компаній, що планують розробляти НАССР чи підвищувати свою кваліфікацію.

 

Лучшие компании

 

Личности

Блоги