20 мая 2015

Оновлена версія штабелера з висувною мачтою ETV серії C від Jungheinrich

Оновлена версія штабелера з висувною мачтою ETV серії C від Jungheinrich
287

Влітку 2015 року концерн Jungheinrich виведе на ринок оновлену версію свого річтраку серії С. Ці штабелери з висувною мачтою ETV C16 та ETV C20 здатні транспортувати вантаж вагою до двох тон та однаково добре підходять для роботи всередині та за межами складу.

Колеса супереластік та високий кліренс надають цьому типу техніки додаткову перевагу, дозволяючи виконувати транспортування вантажу надійно та безпечно як на бетонному покритті у складі, так і по нерівній поверхні з асфальтовим покриттям.

Компактний дизайн та технологія висувної вантажопідйомної мачти дозволяє штабелерам ефективно працювати у обмеженому просторі. Комбінація даних характеристик означає що споживачу потрібен лише один тип техніки для виконання різноманітних завдань.

Висока енергоефективність та покращена продуктивність

З точки зору продуктивності наші річтрати нового покоління демонструють найкращі показники. У порівнянні з попереднім поколінням, дана техніка досягає найвищої продуктивності при одночасно низькому споживанні енергії. Jungheinrich досягає високих показників енергоефективності за рахунок оптимізованої взаємодії системи приводу, контролерів та програмного забезпечення – виготовлених самим концерном.

Трисекційна мачта річтраку ETV серії C досягає у висоту 7.40 метрів. Надійні, високої якості стійки, вантажопідйомної мачти забезпечують підвищену стабільність та високу залишкову вантажопідйомність, навіть на великій висоті. Крім того дизайн мачти забезпечує оператору безперешкодний огляд на вантаж та шлях слідування.  

Для того щоб зняти напругу з оператора, та забезпечити додаткову безпеку під час роботи річтрак обладнано ергономічно-розташованими елементами управління, які дозволяють керувати та маніпулювати вантажем набагато точніше, інтуїтивно-зрозуміліше та простіше. Система Jungheinrich Curve Control забезпечує безпеку на поворотах, за рахунок автоматичного зниження швидкості в залежності від кута повороту керма при проходженні повороту.

Завдяки компактній конструкції ця техніка зручна для роботи у вузьких проходах - 2,829 міліметрів (згідно VDI із захопленням європіддону у повздовжньому напрямі). Ця особливість робить штабелери ETV C16 та ETV C20 найбільш підходящими для економного зберігання у високих стелажах з вузькими проходами.

Ергономічне сидіння оператора попереджає передчасну втому.

Оператор може легко входити та виходити з кабіни, завдяки широким сходинкам з неслизькою поверхнею. Ергономічний дизайн робочого місця всередині кабіни, високий захисний дах та просторе місце для ніг, дозволяють навіть самому високому оператору відчувати себе зручно.

Змінюючи положення сидіння та висоту спинки, комфортне сидіння регулюється відповідно до розмірів тіла та ваги оператора. Кабіна оснащена великою кількістю карманів для розміщення та зберігання особистих речей. Всі основні елементи управління легко досяжні та зручно розташовані.  Автомобільне розміщення педалей.  

Завдяки додатковій функції переключення керма, оператору достатньо натиснути кнопку для того щоб переключити керування з 180° на 360°. Для нового ETV C в якості опції досяжний панорамний захисний дах  - який вже був успішно реалізований в інших моделях річтраків Jungheinrich. Цей дах забезпечує ідеальний огляд та надійний захист оператора у будь-якій ситуації, незалежно від розмірів вантажу.

Важелі керування MultiPilot та SoloPilot забезпечують безпечне та інтуїтивно легке управління технікою, дозволяючи оператору використовувати гідравліку, регулювати напрямок руху та активувати сигнал. Всі органи управління знаходяться у полі зору та чітко відповідають за визначені функції. Миттєвий відгук системи управління на команди оператора, дозволяє виконувати завдання з чіткістю до міліметра.

Дисплей високої якості, що легко читається, надає оператору всю необхідну операційну інформацію, включаючи напрямок руху та положення коліс. Він також надає інформацію про стан батареї та час що залишився до підзарядки. Три програми руху надають можливість легко адаптувати ETV C до будь-якої ситуації.  

Системи допомоги оператору (опція) підвищують продуктивність та безпеку.

Широкий асортимент систем допомоги оператору Jungheinrich забезпечує додатковим інструментарієм, що робить роботу оператора ще простішою, та значно підвищує ефективність роботи. Система контролю розташування, гарантує швидке та легке штабелювання на попередньо заданій висоті. Для спрощення завдання, нова функція SNAP дозволяє оператору напівавтоматично активувати опцію попередньо завданої висоти. Невеличке розхитування мачти при контрольованій швидкості підйому дозволяє штабелеру автоматично визначити наступний рівень стелажу, таким чином немає необхідності  у ручному виборі висоти. Система використовує вбудовані ваги для автоматичного визначення виконуваних функції завантаження або розвантаження.

Постійне вимірювання ваги вантажу за допомогою сенсорів та синхронізації з поточною висотою підйому, виключає перевищення залишкової вантажопідйомності. У випадку перевищення, оператор отримує попереджувальні візуальні та звукові сигнали.

Кожний конкретний випадок експлуатації має свої вимоги щодо технічних характеристик техніки, наші штабелери оснащуються численними опціями для легкої адаптації до кожного з них.  Серед них кабіна для захисту від погодних умов, яка доступна у трьох різних варіантах та гарантує ідеальний захист під час частої роботи на вулиці.Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги