24 апреля 2018

Нідерландські фермери бажають працювати в Україні

Нідерландські фермери бажають працювати в Україні
120

Багато фермерів із Нідерландів розглядають можливість придбати господарство й працювати в Україні.

Про це під час освітнього візиту в Нідерланди кореспонденту KURKUL.COM розповів координатор ДПП FoodTechLink і менеджер Нідерландсько-українського молочного центру Рене Кремерс (Rene Kremers).

«Ми точно знаємо, що багато нідерландських фермерів шукають можливості працювати в Україні. Однак вони не дуже люблять працювати з партнерами і люблять самостійно вирішувати бізнес-задачі», — зазначив Рене Кремерс.

За його словами, голландці зацікавлені купувати повністю господарство в Україні, працювати і впроваджувати багато голландських технологій. Ця ситуація пояснюється тим, що в Нідерландах мало землі, дорога орендна плата за землю і високі податки.

Так, вартість оренди землі тут залежить від її якості і може варіюватися від €300 до 3000/га. Податки теж напряму залежать від системи управління: для товариств із обмеженою відповідальністю (ТОВ) сума податку на прибуток може становити близько 25%, для приватних підприємців — близько 50%.

Читайте також: Виробництво Samsung Electronics може з`явитись в Україні


 

Приглашаем Вас стать участником самого масштабного события Украины и присоединиться к профессионалам в сфере торгового и продуктового бизнеса!

Вас ожидает: более 300 топ-менеджеров; Галерея новинок FMCG, Ритейлеры из 6-ти стран; Столы переговоров "Сеть-Поставщик"; Церемония награждения Национальными премиями «Retail-in-Ukraine 2018» и «Made-in-Ukraine 2018»

Лучшее место для поиска партнеров!

ОНЛАЙН-РЕГИСТРАЦИЯ

ВЫ ПРИГЛАШЕНЫ!

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA

КАЛЕНДАРЬ КОНФЕРЕНЦИЙ ТМ 2018

КАТАЛОГ КОМПАНИЙ ТМ

НОВОСТИ

СТАТЬИ

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги