12 июля 2018

Найпопулярніші бізнес-сфери в Україні – дослідження

Найпопулярніші бізнес-сфери в Україні – дослідження
241

В Україні все активніше реєструються юридичні особи та фізичні особи – підприємці. Популярності серед них дедалі більше набуває сфера оптової торгівлі. Про це повідомляє TradeMaster.UA посилаючись на OpenDataBot.

Так, за перше півріччя поточного року було зареєстровано 35 480 нових юрособ, та 103 019 ФОП.

Аналітики зауважують, що кількість підприємців порівняно з результатами минулого року знизилась і пов’язують це  з нововведенням у Податковому кодексі, а саме з зобов’язанням сплатити ЄСВ без будь-яких наданих раніше пільг.  Серед компаній найбільшою популярністю користується оптова торгівля, а серед ФОП –роздрібна.

За результатами реєстрових даних, можна зробити висновок, що кожне третє підприємство вказує у пункті «рід діяльності»  саме оптову торгівлю. Зокрема, за рік кількість  «оптовиків» зросла майже на 10%.

На наступному місці серед видів діяльності, які обирають юрособи – це створення громадських організацій, частка яких склала 10% серед зареєстрованих за перші 6 місяців 2018 року.

Для ФОП на другому місці – це програмування.  Програмісти становлять 13,3% усіх зареєстрованих станом на перше півріччя 2018 року ФОП.

Проте минулого року, другий щабель займала інша діяльності, яка згідно з КВЕД означена як «надання інших індивідуальних послуг», 84% якиких становлять послуги перукарень та салонів краси.

Читайте также: Форумчане Ukrainian ID рассказали, что сдерживает инвесторов вкладывать в Украину

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA

КАЛЕНДАРЬ КОНФЕРЕНЦИЙ ТМ 2018

ЖУРНАЛ PRIVATE LABEL 2018

КАТАЛОГ КОМПАНИЙ ТМ

НОВОСТИ

СТАТЬИ

ВИДЕО

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги