09 ноября 2018

МакДональдз інвестував 46,5 млн грн у відкриття ресторану у Тернополі

МакДональдз інвестував 46,5 млн грн у відкриття ресторану у Тернополі
489

8 листопада 2018 року відбулося урочисте відкриття МакДональдз у Тернополі за участі керівництва МакДональдз, посла США в Україні, а також очільників міста та області. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

«Відкриття МакДональдз у Тернополі - це інвестиції в людей та бюджет міста. Зокрема, ми створили  близько 100 нових робочих місць, молодь має можливість отримувати досвід роботи у міжнародній компанії, а також навички, які будуть корисні їм протягом життя: робота в команді, навики комунікацій, прийняття рішень тощо.

Щорічно близько 1 мільйона гривень податків буде спрямовуватись у місцевий бюджет. Також це завжди інвестиція в економіку країни. Цього разу інвестиції у будівництво склали 46,5 млн. грн», - зазначив у своєму виступі генеральний директора компанії МакДональдз в Україні Гжегож Хмелярський.

Він також додав, що у всьому світі компанія використовує свій масштаб задля добра. «У кожному місті, спільноті, де ми працюємо, ми завжди намагаємось зробити більше, ніж просто забезпечувати роботу ресторану. Наприклад, в Україні вже працює Фундація Дім Рональда МакДональда, партнером - засновником якої є МакДональдз. Фундація вже відкрила Сімейні кімнати у лікарнях Львова, Вінниці та Києва, щоб батьки могли бути разом з дітьми, коли ті перебувають на лікуванні. Я сподіваюсь, що згодом така кімната буде відкрита у одній з тернопільських дитячих лікарень», - повідомив Гжегож Хмелярський.

«Відкриття МакДональдз у Тернополі - це ще один приклад міцності комерційних відносин між США та Україною.  Американські компанії відзначають значний потенціал українського ринку!», - наголосила посол США в Україні Марі Йованович.

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна у своєму виступі зазначив:

«Відкриття такого мегапопулярного закладу на теренах області, насамперед, означає покращення ділового клімату, а також є свідченням того, що наш край має потенціал і може багато запропонувати зовнішньому інвестору.  Безумовно, це ще й розвиток туристичної інфраструктури — сьогодні ми спостерігаємо чималі черги охочих скуштувати фірмові страви МакДональдз. Направду, цей заклад приваблює не лише наших місцевих краян, а й гостей з сусідніх областей. МакДональдз — це також і створення нових робочих місць та додаткові надходження в бюджет».

«Найголовніші переваги для Тернополя після відкриття МакДональдз – у найближчому майбутньому. Так вже сталося історично, що прихід у те чи інше місто цього всесвітнього бренду – це своєрідна мітка чи «зелена карта» для великого приватного іноземного інвестора. У це місто можна і треба вкладати гроші, тут можна і треба відкривати свої підприємства», - повідомив мер міста Тернопіль Сергій Надал під час урочистого відкриття МакДональдз.

Нагадаємо, заклад МакДональдз у Тернополі відчинив двері для відвідувачів 24 жовтня 2018 року. Заклад знаходиться в одноповерховій будівлі, площею 520 м.кв. У ресторані передбачено 240 місць: 112 у залі та 128 на відкритій терасі. Для відвідувачів на автомобілях працює послуга МакДрайв. Діти зможуть розважатися на дитячій гірці поруч із закладом.

Інтер’єр ресторану виконаний у стилі Alphabet. Цей дизайн передбачає використання для оздоблення залу великих принтів з літерами, в яких графічно зображені страви МакДональдз.

В усіх без винятку  ресторанах МакДональдз втілюються сучасні енергоефективні рішення, що дозволяє значно заощадити використання енергоносіїв. У тернопільському МакДональдз встановлений тепловий насос для підігріву води, що зменшує енергоспоживання, а для обігріву внутрішніх приміщень працюватиме рекуператор, який забезпечує енергоефективний обігрів узимку.

У ресторані передбачені пандуси та облаштована туалетна кімната для людей з інвалідністю.

Цей заклад став 9-м МакДональдз з досвідом майбутнього в Україні. У ресторані встановлені термінали самообслуговування, завдяки яким можна здійснити замовлення. Відвідувачі зможуть додати чи забрати інгредієнти в бургерах на свій смак. Також гостям пропонується обслуговування за столиками. Прилавок розділений на дві частини – для здійснення замовлення та для оплати, щоб відвідувачі не заважали один одному. А Експерт з гостинності (нова позиція у МакДональдз) приділяє гостям максимум уваги та оперативно реагує на їх потреби.

Читайте также: Посетители ресторанов МакДональдз с опытом будущего могут заказывать бургеры на свой вкус 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua 

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также