11 января 2019

Супермаркет міжнародної мережі SPAR відкрився в Хмельницьку

Супермаркет міжнародної мережі SPAR відкрився в Хмельницьку
750

Новий магазин відкрився на початку січня на вулиці Інститутській 10. Площа торгового закладу - 500 метрів квадратних. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

У Хмельницькому SPAR є відділ свіжої випічки та працює п’ять кас. Окрім цього, для комфорту відвідувачів в магазині створили відділ швидкого перекусу Food to go, де завжди є широкий асортимент популярних у всьому світі страв швидкого приготування: піци, фірмових хот-догів та італійських паніні. В магазині також працюює фреш відділ зі свіжими овочами і фруктами.

Нагадаємо, що SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, створена в 1932 році в Нідерландах. Сьогодні мережа складається з понад 12 тисяч магазинів, які діють у 48 країнах світу. Із січня 2017 року SPAR розвивається в Україні як один з бізнес напрямків діяльності Інвестиційної Групи «ВолВест», що має багаторічний досвід успішної реалізації різноманітних проектів, зокрема і в галузі рітейлу в Україні.

Читайте также: Украина - в первой пятерке поставщиков агропродукции в ЕС

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также