13 февраля 2019

VARUS випустив мобільний додаток для автоматизації торгівлі

VARUS випустив мобільний додаток для автоматизації торгівлі
3483

Мережа продуктових супермаркетів VARUS понад місяць тестує власну розробку, яка з часом дозволить повністю відмовитися від використання терміналів збору даних (ТСД). Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Наразі додаток Data Terminal доступний на платформі Android. Користувачі Data Terminal можуть за допомогою смартфону дистанційно замовити друк цінників, перевірити асортимент товару та його наявність, працювати з темою “товарних дірок”.

Робота зі звичним для користувача смартфоном співробітникам і мерчендайзерам подобається набагато більше терміналу збору даних. За місяць роботи у Data Terminal понад 3 000 завантажень. Середній час сесії становить 8 хвилин, понад 1 000 активних користувачів на добу.

“Найдивнішим фактом для нас став успіх додатка у мерчандайзерів - вони становлять 80% всіх користувачів - для них додаток вже став порятунком від ТСД” - коментує Дмитро Сартаков, керівник департаменту реінжинірингу.

Data Terminal вдало виконує функцію сканування на різних девайсах і дає можливість прискорити процеси: в три кліка скласти заявку на друк цінників, додати або змінити інформацію про товар, провести приймання або інвентаризацію товару. Останньою реалізованою функцією в мобільному додатку стала можливість перевірки планограмм.

“Наш експеримент довів, що Data Terminal успішно виконує функцію сканування на різних девайсах, а співробітники успішно освоюють формат мобаппи. Далі ми плануємо перенесення всіх ключових функцій ТСД у смартфон, що дозволить до кінця 2019 року вийти на співвідношення користування цими форматами на рівні 1:1” - говорить Дмитро Сартаков.

Читайте также: Coca-Cola выпустит новый вкус - впервые за 10 лет

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги