20 января 2020

Тимчасове зачинення торгового центру «Форум Львів» 17 січня 2020

Тимчасове зачинення торгового центру «Форум Львів» 17 січня 2020
376

У п’ятницю торговий центр «Форум Львів» повторно відкрив свої двері відвідувачам другий раз за день. ТРЦ було тимчасово зачинено через задимлення, яке сталося на території супермаркету та поширилося в  галерею торгового центру, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Внаслідок задимлення спрацювали протипожежні системи торгового центру та  Адміністрація ТРЦ провела екстрену евакуацію відвідувачів. Наразі інцидент вичерпано та Торговий центр працює в звичному режимі.  Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Адміністрація ТРЦ «Форум Львів» висловлює свою вдячність відвідувачам та орендарям торгового центру, а також міським службам за розуміння та співпрацю, що дозволила ТРЦ «Форум Львів» знов відкрити двері після свого тимчасового вимушеного закриття.  Адміністрація торгового центру і надалі продовжуватиме неухильно дбати про безпеку людей як свій найголовніший пріоритет для того, щоб ТРЦ «Форум Львів» залишався безпечним місцем для всіх.

Читайте також: Запуск інноваційного формату Ашан Pick Up Point

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги