27 марта 2020

Відтепер VARUS доступний у Apple Business Chat

Відтепер VARUS доступний у Apple Business Chat
358

VARUS анонсував, що став доступним для клієнтів через Apple Business Chat, новий спосіб для користувачів спілкуватися безпосередньо з підприємствами за допомогою додатку Messages на iPhone, iPad, Mac та Apple Watch, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

«Ми із задоволенням пропонуємо Apple Business Chat, який дає нам потужний та привабливий варіант прямого зв'язку з нашими клієнтами», - сказав Олег Спірін, керівник аналітичного центру VARUS.

«Дуже багато наших клієнтів використовують iOS, і ми завжди прагнемо перевершити їхні очікування, коли вони здійснюють покупки у VARUS. Apple Business Chat робить спілкування з VARUS настільки ж простим, як і обмін повідомленнями з близькими та друзями. Тому ми сподіваємось, що це швидко стане каналом обслуговування, якому наші клієнти будуть віддавати безперечну перевагу».

Клієнти VARUS можуть скористатися Apple Business Chat для зв’язку із представником VARUS у реальному часі, щоб задати питання, керувати карткою VARUS, отримати інформацію про актуальні акційні пропозиції та знайти найближчий магазин. Для запуску Apple Business Chat, клієнти можуть натиснути іконку Повідомлення на веб-сайті VARUS та бесіда з представником VARUS миттєво відкриється в додатку Messages. Так користувачі отримають можливість вести бесіду у зручний для них час, відповідаючи коли матимуть таку нагоду.

Apple Business Chat доступний у бета-версії для користувачів та підприємств у всьому світі та вбудований в iOS 11.3 та новіші версії. Для отримання додаткової інформації відвідайте: apple.com/ios/business-chat. Проект був реалізований на базі Corezoid Process Engine (Corezoid.com) спільно із партнером цифрової трансформації VARUS - Middleware Inc. (США). Corezoid був сертифікований компанією Apple для роботи з постачання комунікаційних послуг для Apple Business Chat.

Читайте також: VARUS запровадив комплекс профілактичних заходів для захисту від коронавірусу співробітників та Клієнтів мережі

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги