02 апреля 2020

Робити покупки та працювати в Watsons – безпечно

Робити покупки та працювати в Watsons – безпечно
810

Watsons - міжнародна компанія сегменту дрогері, де основою асортименту є товари першої необхідності, особистої гігієни, побутової хімії. Мережа має повне право і повинна продовжити роботу, щоб забезпечити людей необхідними засобами, адже гігієна під час пандемії - найкращий захід для збереження здоров'я і запобігання можливого поширення інфекції, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Всі магазини Watsons працюють, строго дотримуючись рекомендацій МОЗ України та загальних рекомендацій, які надходять від органів місцевої влади в кожній з областей.

Мережа інформує своїх покупців про те, що варто не створювати черг і рекомендує заходити по одному та використовувати засоби індивідуального захисту. Це необхідно щоб убезпечити як відвідувачів, так і співробітників. Для того, аби покупці дотримувались рекомендованої дистанції, всередині магазину зроблено спеціальну розмітку.

В магазині кожні 3 години відбувається вологе прибирання та проведення дезінфікуючої обробки, регулярно проводиться наскрізне провітрювання. 

Кожен зі співробітників забезпечений необхідними засобами індивідуального захисту - масками та латексними рукавицями, засіб для дезінфекції рук знаходиться у прикасовій зоні, аби необхідні дезінфекційні заходи відбувалась настільки часто, наскільки це потрібно. 

Навіть під час кризи Watsons не забуває про свою соціальну відповідальність: намагаємося тримати відкритими якомога більше магазинів для того, щоб наші покупці мали можливість придбати всі необхідні товари недалеко від місця проживання, забезпечуємо роботою наших співробітників, платимо всі податки. У компанії є розуміння, що зараз все здійснюється не для прибутку, а для того, щоб клієнти могли отримати потрібні товари найпростішим і найбезпечнішим способом.

Читайте також: Watsons HWB Awards 2019: лучшие товары в сфере красоты и здоровья по мнению потребителей

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги