16 июля 2020

Торгова мережа "Копiйка" відкрила 5 нових універсамів в Одесі та Одеській області.

Торгова мережа "Копiйка" відкрила 5 нових універсамів в Одесі та Одеській області.
394

Два в Одесі, два в курортному селищі Затока й один в найближчому передмісті Одеси - с. Фонтанка. «Копійка» відкрила відразу п'ять нових універсамів. Магазини в Затоці — сезонні, їх графік роботи — з травня по вересень. «Копійка» в Фонтанці та Одесі — звичайні й будуть працювати цілий рік.

Всі магазини зручні та компактні, а саме: два магазина у форматі мінімаркет, три у форматі 800 – (їх площа від 300 до 500м2). В усіх універсамах відібраний асортимент, він залежить від місця розташування і завдань, які стоять перед торговою точкою. Наприклад, в новому магазині на вул. Базарній (Одеса), широко представлені такі категорії як снеки, вода, пиво, соки й обладнана власна мініпекарня зі свіжою випічкою. Магазин розташований поблизу парку і його цільова аудиторія — відпочиваючі, які йдуть на прогулянку. Магазин на вул. Генерала Петрова (Одеса) навпаки — розташований в середині житлового кварталу і в ньому головний акцент зроблений на товари першої необхідності — хліб, молочні та м'ясні вироби, крупи, консерви. Магазин в с. Фонтанка — найбільший і, можна сказати, універсальний. Він орієнтується, як на жителів населеного пункту (і для них — це класичний «магазин біля дому»), так і на проїжджаючих повз жителів сусідніх селищ і відпочивальників. Тому в «Копійка» в Фонтанці можна купити все — від напівфабрикатів і заморозки до готових страв кулінарії, тістечок і тортів Власного виробництва. Два магазини в курортній Затоці — також орієнтуються на відпочивальників. Тому там завжди багатий вибір свіжих овочей та фруктів, є багато ласощів, товарів для пікніка та відпочинку на природі.

Адреси нових магазинів:
1. м. Одеса, вул. Базарна, 1-в;
2. м. Одеса, вул. Ген. Петрова, 11;
3. Одеська область, Лиманський район, с. Фонтанка, вул. Центральна, 1-б;
4. Одеська область, смт Затока, вул. Вокзальна, 74-а;
5. Одеська область, смт Затока, вул. Приморська, 123.

Довідка: Торгова мережа «Копійка» була створена у 2001 році в Одесі. На сьогоднішній день компанія об'єднує 89 магазинів двох форматів — універсами та мінімаркети. Мережа представлена на Півдні України — в Одеській, Херсонській та Миколаївській областях. Велика частина магазинів знаходиться в Одесі та Одеській області. У компанії працює понад 3,5 тисяч осіб.Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги