16 июля 2020

Ашан Рітейл укладає стратегічне партнерство з Glovo у 4 країнах Європи

Ашан Рітейл укладає стратегічне партнерство з Glovo  у 4 країнах Європи
483

Після успішного старту співпраці Ашан з Glovo в Україні, Ашан Рітейл прийняли рішення укласти стратегічне партнерство з сервісом доставки у 4 країнах (Іспанія, Португалія, Польща та Україна).

Це партнерство дозволить Ашан Рітейл пришвидшити розвиток діджиталізації та е-комерції продовольчих товарів, а Glovo - посилити лідерські позиції у цих країнах.

Партнерство не обмежується співпрацею у цих країнах та може розширюватись у майбутньому.

Останні місяці та контекст санітарної кризи підтвердили, що розвиток діджитал присутності є особливо актуальним та підсилює усю діяльність бізнесу. Зважаючи на це та за результатами співпраці в Україні з 20-ма магазинами та в Португалії – тест нового формату співпраці в одному магазині з квітня 2020 р., Ашан Рітейл та Glovo вирішили підписати угоду щодо стратегічного партнерства у чотирьох країнах Європи.

Отже, іспанські, португальські, польські та українські клієнти зможуть замовляти онлайн відібраний локальними командами Ашан асортимент та отримувати швидку доставку від Glovo у межах однієї години. 

Доставка здійснюється у радіусі 4 км від точок продажів Ашан, де магазини виступають платформами для  зберігання та підготовки клієнтських замовлень.

Партнерство набуде чинності протягом літа та продовжуватиметься у країнах, де співпраця вже налагоджена.

« В Україні Ашан співпрацює з Glovo з червня 2019 року. Ми перший  рітейлер в країні, що став партнером Glovo і зараз маємо експрес-доставку у 21 магазині та 7 містах. Наша стратегія фіджитальна, тому співпраця з Glovo дозволяє нам бути ще ближче до клієнтів. Ми цінуємо надійні партнерські відносини з локальної командою Glovo та будемо масштабувати нашу співпрацю »  - зауважує Вікторія Луценко, генеральний директор Ашан Рітейл Україна.

Читайте также: Франция оштрафовала Apple на рекордные 1 миллиард евро

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги