13 августа 2020

«Сільпо» відновлює гастротури «Агромандри» та розширює географію подорожей Україною

«Сільпо» відновлює гастротури «Агромандри» та розширює географію подорожей Україною
533

Відвідини ферм-резидентів «Лавки традицій» відбуватимуться з серпня по вересень, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Перші «Агромандри» розпочнуться вже 15 серпня на козину ферму та виробництво продукції з козиного молока «Доообра ферма», що в селі Івки Київської області. Це сімейне господарство колишнього , на якому живуть кози альпійської породи, є власна сироварня і льох для дозрівання сирів. Можна також вибрати гастроподорож на ферму, на якій вирощують та переробляють їстівних равликів.

Зі Львова є змога поїхати в «Агромандри» на сироварню «З гарбузового раю», яку створили з приміщення колишньої австрійської школи позаминулого століття і виготовляють сири годз, магура, верде, халумі та рікоту, а також варять смачні джеми й соуси. Або вибрати подорож на козину ферму «Мукко» у Львівській області, де колишній футболіст стрийської «Скали» Назар Кміть разом із дружиною розкажуть про 12 видів гауди та про те, як створили чи не найбільшу й найтехнологічнішу козину ферму в Галичині.

«"Агромандри" – це не лише агротуризм, а й підтримка малих фермерів, яким нині не дуже просто. Та й навіщо їздити за кордон, адже подорожі на українські ферми – це і море, і гори, і зоопарк, і новий улюблений ресторан. Вони зацікавлять не лише локаворів, слоуфудистів та фанатів усього українського. Якщо ви захоплюєтеся гастрономією, любите готувати і стежите за якістю й натуральністю продуктів, любите природу, тишу, тварин і хочете урізноманітнити свій міський вікенд, маєте дітей і бажаєте подарувати їм можливість познайомитися з домашніми тваринами та погуляти разом на природі – тоді «Агромандри» для вас», — пояснює керівниця проєкту «Лавка традицій» Марина Булацька.

Подорожі на ферми та виробництва продуктів як напрямок локального гастротуризму «Агромандри» розпочалися в 2019 році в рамках проєкту підтримки та розвитку локальних гастропідприємців і малого бізнесу «Лавка традицій». В 2020 році «Агромандри» відбудуться з дотриманням карантинних вимог. 

Читайте також: Мережа «Сільпо» запускає дев’яту станцію #SilpoRecycling та тестує вивіз сортованого сміття кур’єром доставки

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги