01 декабря 2020

На Wog з’явилось ягідне меню

На Wog з’явилось ягідне меню
381

Мережа АЗК Wog представила нову серію меню, в стравах якого – соковиті та корисні ягоди.

Ягідна лінійка складається із дев’яти новинок:

  • Два види бургеру (з качкою і журавлиною та з куркою і журавлиною)
  • Лаваш ролл зі свининою та журавлиною
  • Круасан з малиновою начинкою та кремом
  • Торт «шоколадний» з чорною смородиною
  • Чізкейк чорничний
  • Булочки MUDU з сиром та червоною смородиною
  • Мафін «шоколадний» з вишнею
  • Ягідний морс.

«Ягідне меню – це справжній склад вітамінів, що поповнюється влітку. І ми вирішили продовжити літо, щоб клієнти мережі і взимку мали можливість насолоджуватись його нотками», - кажуть на Wog.

Відзначимо, що всі інгредієнти для приготування страв в мережі Wog відбираються, згідно європейської моделі контролю безпеки HACCP (система аналізу ризиків небезпечних факторів і контролю критичних точок), яка побудована за принципом «від лану до столу». Страви нового меню – не виняток. Компанія пройшла сертифікацію HACCP і ISO 22000, проводить чіткий контроль на всіх етапах виробництва та обігу продуктів харчування, які потрапляють на прилавки мережі.

«Соковиті, духмяні ягоди дуже корисні для здоров'я і славляться своєю здатністю очищати і живити наш організм. Проте, ягідний сезон зовсім недовгий. Тому спеціально для любителів витонченого смаку ми вирішили саме взимку запустити в наших кафе ягідний сезон. Тепер кожен може скуштувати улюблений бургер з качкою або куркою з додаванням журавлини, а на десерт взяти мафін з вишнею чи чизкейк чорничний. Розраховуємо, що страви нового меню стануть популярними серед клієнтів мережі», - розказує керівник дирекції громадського харчування Wog Максим Пятаков.

Нові страви меню доступні в усіх відділеннях автозаправних комплексів Wog, Wog CAFE, а також кафе в аеропортах до 1 травня 2021 року.

-----

Довідка

Мережа автозаправних комплексів WOG нараховує близько 500 об'єктів у всіх областях України. WOG є найбільшою українською монобрендовою мережею АЗС на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Всі нафтопродукти в мережі WOG – виключно імпортного виробництва, і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережу WOG CAFE і WOG MARKET. Власники мережі WOG – Степан Івахів, Сергій Лагур, Софія Єремеєва і Роман Єремеєв.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги