13 января 2021

Аудиторія Telegram перевищила 500 млн користувачів

Аудиторія Telegram перевищила 500 млн користувачів
323

Щомісячна аудиторія Telegram досягла 500 млн користувачів. Про це в своєму Telegram-каналі написав засновник месенджера Павло Дуров, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Sostav.

Дуров зазначив, що за останні 72 години до Telegram приєдналися 25 млн нових користувачів з усього світу - з Азії (38%), Європи (27%), Латинської Америки (21%), а також Близького Сходу і Північної Африки (8%) . За словами Дурова, у Telegram і раніше були скачки завантажень, але «на цей раз все по-іншому».

«Люди більше не хочуть обмінювати свою конфіденційність на безкоштовні сервіси. Вони не хочуть бути заручниками технологічних монополій, які думають, що їм все зійде з рук», - вказав він.

Раніше стало відомо, що Telegram став другим за кількістю завантажень додатком в США. У месенджер перейшли прихильники Дональда Трампа після того, як Apple і Google видалили зі своїх магазинів соцмережу Parler, в якій вони активно спілкувалися.

Читайте також: General Motors и KIA провели ребрендинг

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги