14 января 2021

Walmart розширює послуги доставки продуктів за допомогою «розумних» холодильників

Walmart розширює послуги доставки продуктів за допомогою «розумних» холодильників
346

Представники компанії Walmart Inc оголосили про початок тестування пілотної версії рішення для логістики останньої милі Smart Cooler Pilot. Воно дозволяє роздрібній мережі доставляти продукти до будинків покупців 24 години на добу, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Компанія співпрацює з HomeValet, виробником смарт-боксів з регульованою температурою, які встановлюються поза домом. Нове рішення дозволяє доставляти продукти, в тому числі й ті, що потребують певних умов зберігання, безконтактно. Замовлення можна у будь-який час залишати в «розумному» боксі, де вони зберігатимуться в холоді, навіть якщо покупця немає вдома.

Бокси HomeValet мають три відділення з різною контрольованою температурою для зберігання заморожених, охолоджених і звичайних продуктів. За допомогою інтернету вони взаємодіють з пристроями кур’єрів для безпечного доступу під час доставки.

Для дезінфекції внутрішньої частини боксу в перервах між доставками використовується ультрафіолетове світло.

Планується, що спочатку смарт-бокси будуть протестовані покупцями біля штаб-квартири Walmart в Бентонвіллі, штат Арканзас.

У HomeValet зазначають, що клієнти Walmart стануть першими, хто отримає доступ до «розумних» холодильників. Інші зацікавлені покупці зможуть зробити попередні замовлення тільки в кінці цього року. Ціни на них ще не оголошені. В кінцевому підсумку HomeValet має намір продавати свої вироби як споживачам, так і роздрібним торгівцям. Адже, думку розробників, такі скрині знайдуть для себе застосування і в майбутньому, коли про карантини усі забудуть. 

Читайте також: Walmart створить Fintech-стартап з Ribbit Capital

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги