14 января 2021

Інклюзивність - одна з головних складових сучасної компанії

Інклюзивність - одна з головних складових сучасної компанії
270

У 2020 році SOCAR зібрав одразу кілька нагород, які підтверджують той факт, що дана мережа АЗК є комфортним і зручним місцем для найрізноманітніших груп населення. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Третій рік поспіль компанія визнана абсолютним переможцем рейтингу «Фаворит успіху» в номінації «Кращі автозаправки України». Отримала нагороду за зручність локації для людей з маломобільних груп населення в рамках премії «Відкриті двері» від громадської організації «Доступно.UA». Санітарні кімнати на території заправок були визнані кращими в рамках Всеукраїнського конкурсу "BEST WC 2020".

Звичайно, нагороди та премії - не самоціль, а результат реалізації комплексної стратегії щодо впровадження практик інклюзивності, які соціально відповідальний бізнес забезпечує як для клієнтів, так і всередині компанії. Так, усі АЗК SOCAR на вході оснащені розсувними дверима і пандусами, що робить зручним відвідування станцій людьми з інвалідністю та батьками з маленькими дітьми. Для цих же категорій населення на автозаправках є санітарні кімнати, пеленальні столики, дитячі куточки та дитяче меню, а також аптечки з розширеним переліком спеціальних засобів та прилади для вимірювання артеріального тиску.

Як роботодавець SOCAR забезпечує рівні права та можливості для своїх співробітників. Команда SOCAR - це 49% жінок від загальної кількості працівників, 4% людей з інвалідністю, майже 22% людей віком старше 47 років і 400 співробітників, які мають дітей у віці до 6 років.

У компанії охоче беруть на роботу молодь, без досвіду роботи та зв'язків. Навчають, надають можливості для розвитку та кар'єрного зростання. Пишаються тим, що серед начальників станцій, керівників, які управляють об'єктом вартістю в кілька мільйонів й колективом людей до 30 осіб, чимало молодих юнаків та дівчат, які виросли в компанії.

Читайте також: SOCAR level відтепер можна встановити на смартфони Huawei

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги