26 января 2021

Decathlon оголосив про відкриття третього магазину на лівому березі столиці

Decathlon оголосив про відкриття третього магазину на лівому березі столиці
341

Французька мережа спортивних товарів Decathlon планує відкриття нового магазину у Києві навесні 2021 року. Третій магазин в Україні буде відкритий на лівому березі столиці - у ТРК “Проспект” за адресою вул.Г.Хоткевича 1В. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Площа нового магазину становитиме майже 2000 кв.м., де на вибір покупців будуть традиційно представлені товари для туризму та спорту.

"Ми з нетерпінням чекаємо на відкриття нового магазину Decathlon в одному з найбільш густонаселених районів міста Києва. Ми зробимо все можливе, аби  запропонувати нашим клієнтам товари з найкращим співвідношенням  ціни та якості та чудовий споживацький досвід в новому магазині, як ми це робимо у наших 1700 спортивних гіпермаркетах по всьому світу.

Наш новий магазин знаходиться у дуже якісному торговому центрі та ідеальному місці. Ми високо цінуємо співпрацю, підтримку та довіру з  ТРК «Проспект». Це новий крок для Decathlon Ukraine у нашому прагненні зробити спорт доступним для багатьох”, - заявив СEO Decathlon Ukraine Флоран Гійє.

«У медіа можна прочитати про те, які високі соціальні стандарти праці, сервісу та етичні норми компанії Decathlon. А також про його виробничі потужності в Україні. Тобто Decathlon, окрім представленості широкого асортименту спортивних товарів, заявляє одночасно і про цінності, мотивує споживачів долучатися до активного способу життя і презентує моду на спорт. Ми розділяємо такі підходи у співпраці з нашими партнерами та забезпечення покупців вибором – за стилем та уподобаннями. З відкриттям магазину Decathlon торгова галерея ТРК «Проспект» стане ще й найбільш спортивною», - зазначив Денис Корнута, директор Департаменту торговельних площ Arricano, провідного девелопера торговельних центрів в Україні.

Decathlon знаний як світовий лідер спортивного ритейлу, що спеціалізується на розробці, виробництві і роздрібній торгівлі спортивними товарами для більш ніж сімдесяти видів спорту. Місія компанії Decathlon полягає у тому, щоб зробити спорт доступним для багатьох, пропонуючи найбільший асортимент товарів для спорту в одному місці, з найкращим співвідношенням ціна / якість.

Перший магазин Decathlon в Україні був відкритий у березні 2019 в «Рітейл Парку Петрівка» (пр.Бандери 15-Г), другий - у листопаді 2019 року на Біличах. (вул. Берковецька, 6), також товари доступні для замовлення в інтернет-магазині.

Читайте також: Баскетбол на барже и вертолетной площадке: тест товаров Decathlon и доставки дроном

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги