23 февраля 2021

Dino Polska активізуватиме інвестиції в екологічні ініціативи

Dino Polska активізуватиме інвестиції в екологічні ініціативи
520

Польський рітейлер Dino Polska оголосив про плани розпочати черговий раунд інвестицій у відновлювані джерела енергії, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Під час чергового етапу буде встановлено фотоелектричні панелі у трьох розподільчих центрах та на дахах кількох сотень магазинів Dino по всій Польщі.

Новий раунд інвестицій є результатом успішного завершення першого етапу встановлення фотоелектричних панелей на дахах 400 магазинів Dino по всій країні.

18 лютого 2021 року Dino Polska уклала контракт на монтаж фотоелектричних установок у трьох розподільчих центрах компанії загальною потужністю 3 МВт.

Цей крок значно зменшить попит на електроенергію із звичайних джерел енергії та зменшить викиди СО2 приблизно на 2200 тонн на рік.

Протягом наступних 12 місяців компанія також інвестуватиме у встановлення фотоелектричних панелей на дахах 400 магазинів Dino по всій Польщі.

Потужність встановлених панелей становитиме приблизно 16 МВт, що дозволить компанії зменшити еквівалент 12 000 тонн викидів СО2 на рік.

Міхал Мускала, член правління Dino Polska SA, прокоментував: “Інвестиції у відновлювані джерела енергії та випуск екологічно чистих рішень є одним із пріоритетів компанії, в той час як постійне пом’якшення впливу на навколишнє середовище закладено в операційну діяльність Dino Polska".

Завершення цих проектів призведе до загальної потужності всіх установок до 33 МВт.

У 2022 році це має дати змогу зменшити еквівалент 24 000 тисяч тон викидів СО2 на рік.

Читайте також: Dino Polska: продажи в первом полугодии выросли на двузначное число

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги